Сестрі Надії Савченко заборонили в’їзд до Росії

СуспільствоВолодимир Пиріг, 5 листопада 20141520

Вірі Савченко, сестрі заарештованої у Москві української льотчиці Надії Савченко, заборонили в’їзд у Росію до кінця цього року.

Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

«Сьогодні, 5 листопада, під час проходження паспортного контролю в московському аеропорту «Домодєдово» Вірі Савченко, сестрі незаконно утримуваної в РФ громадянки України Надії Савченко, було вручено повідомлення про заборону в'їзду до Росії до 31 грудня ц.р. на підставі ст. 27 Федерального закону «Про порядок виїзду з РФ та в'їзду в РФ» (з метою забезпечення обороноздатності або безпеки держави, або громадського порядку, або захисту населення)», – йдеться у повідомленні.

Віра Савченко прибула до Москви разом з українським адвокатом своєї сестри з метою організації зустрічі з нею у місці тримання відповідно до листа Слідчого комітету РФ.

Як повідомили в МЗС, присутні в аеропорту співробітники Посольства України допомогли Савченко повернутись в Україну та отримали від неї речі, які необхідно передати Надії Савченко.

Український адвокат льотчиці залишився в Москві і має намір провести зустріч у Слідчому комітеті РФ, а також відвідати утримувану в СІЗО.

«Вважаємо такий крок російської сторони цілковито безпідставним та спрямованим на подальше вчинення тиску на незаконно утримувану Надію Савченко шляхом грубих та демонстративних порушень її процесуальних прав, нехтування загальнолюдських потреб. У контексті вказаної ситуації Посольству України в РФ доручено направити російській стороні ноту відповідного змісту», - наголосили в МЗС.

Нагадаємо, 27 жовтня суд продовжив термін арешту Савченко до лютого 2015 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук