Словаччина та Молдова відкрили кордони з Україною

З 1 червня відновили повноцінну роботу ще п'ять пунктів пропуску

Відкрити кордони з Україною поки що погодилися тільки Словаччина та Молдова

З 1 червня на кордоні зі Словаччиною та Молдовою відновили роботу п’ять пунктів пропуску. Раніше ці країни погодили відкриття кордонів з Україною.

Як повідомила прес-служба Державної прикордонної служби, на кордоні зі Словаччиною з 8:00 до 20:00 працюватиме пункт пропуску «Вельке Слеменце» (з українського боку – «Малі Селменці»). Раніше на цій ділянці в повному обсязі запрацював пункт пропуску «Убля» (з українського боку – «Малий Березний»). Невдовзі на словацькому кордоні також має запрацювати пункт пропуску «Вишнє Немецьке» (з українського боку – «Ужгород») для легкових та вантажних автомобілів.

На кордоні з Молдовою 1 червня відновили роботу автомобільні пункти пропуску «Крива» (з українського боку – «Мамалига»), «Мирне» (з українського боку – «Табаки») та «Брічень» (з українського боку – «Росошани»).

Як інформував ZAXID.NET, український уряд відновив роботу 66 пунктів пропуску на кордоні з країнами ЄС та Молдовою. Проте, оскільки частина сусідніх країн не погодила відкриття кордонів зі свого боку, вони не можуть функціонувати повноцінно. Поки що кордони відкрили лише Словаччина та Молдова, натомість Угорщина, яка раніше також погодилася на відкриття кордонів, відтермінувала своє рішення. Повний перелік відкритих пунктів пропуску та режим їхньої роботи можна переглянути на мапі ДПСУ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук