Сьогодні на засідання робочої групи щодо Тимошенко «регіонали» не прийшли
На засідання комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 9 листопада прийшли тільки представники опозиції. Про це написала у своєму Facebook депутат від фракції УДАР Ірина Геращенко.
«З робочої групи підтяглися ще представники опозиції – від УДАРу і Свободи. Регіоналів немає. Хоч Володимир Олійник вчора на ефірі на Інтері сказав, що зранку буде не робочому місці, в комітеті його немає. Взагалі приміщення ВР пусте (питання: а як же робочий день, оголошений ПР замість 6 листопада???)», – наголосила Геращенко.
За її словами, спікер Володимир Рибак досі не підписав розпорядження про створення робочої групи. «Як представники опозиційних фракцій ми розцінюємо це як відвертий саботаж і спробу затягти процес і зірвати вчасне прийняття необхідних для підписання угоди законопроектів. Текст непідписаного розпорядження ми отримали. Пропонується Голова комісії – Г. Васильєв від ПР, заступник – колега зі Свободи А. Міщенко. Тому ми вимагаємо від спікера Рибака підписати розпорядження сьогодні, а не відтягувати це на понеділок», – заявила Геращенко.
Як стверджує опозиціонерка, у понеділок потрібно зосередитися на законопроекті, а не оргпитаннях.
«А ми тим часом сьогодні ще раз вивчили зауваження науково-експертного управляння ВР до попередніх законопроектів і попрацювали з юристами-експертами. Є ідеї, які ми вже готові запропонувати колегам у понеділок як проект. Наше офіційне зібрання робочої групи, на яке погодилися члени ПР – понеділок, 11.11 о 12 годині», – нагадала Геращенко.
Як повідомлялось, вчора в ефірі Шустер Live опозиція заявила, що комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності очікуватиме на членів робочої групи з 9-ї ранку суботи.
Нагадаємо, 8 листопада Верховна Рада проголосувала за два євроінтеграційні закони. Відтак невирішеним залишається тільки закон стосовно Тимошенко. Відтак, Верховна Рада створила тимчасову робочу групу з підготовки законопроекту про виїзд засуджених для лікування за кордон. У понеділок, 11 листопада, профільний комітет Верховної Ради планує розглянути надані робочою групою пропозиції.
7 листопада ЄС дав Україні 6 днів на прийняття всіх євроінтеграційних законів.