Стратегія конкурентоспроможності Львова працює на львів’ян, – аналітик
«Стратегія конкурентоспроможності Львова розроблена не для сфери туризму, ІТ і бізнес-послуг, а для мешканців Львова. Головною нашою метою є добробут мешканців», – вважає в. о. голови правління аналітичного центру «Інститут міста» Олександр Кобзарєв.
«Розвиток туризму і бізнес-послуг – це лише шляхи досягнення цього. Ці пріоритетні кластери економіки міста сьогодні мають найбільший потенціал для розвитку і створення нових робочих місць. Для мешканців міста це означає більше хорошої роботи, а відтак підвищення особистого добробуту», – заявив О.Кобзарєв 19 липня після засідання Ради з питань конкурентоспроможності Львова
О.Кобзарєв повідомив ZAXID.NET, що «Інститут міста» доносить цю візію до львів’ян. Так ще торік, коли була ухвалена стратегія, центр видав книгу «Львів’яни починають і перемагають», де представлено стратегію у популярній, доступній формі, а також думки відомих осіб з цього приводу.
Зараз, через рік від початку реалізації Стратегії, «Інститут міста» уклав видання «23 факти за рік реалізації Стратегії», яке доступне для ознайомлення на сайті центру та Львівської міської ради. О.Кобзарєв прокоментував ZAXID.NET: «Ми хочемо показати, які саме цілком конкретні кроки, пов’язані зі Стратегією, робляться. Їх доволі багато, і вони націлені на те, що б давати користь людям».
Він навів один з 23 фактів: «Ми говоримо про те, що випускники ВНЗ мають бути конкурентоспроможними. Для цього вони мають відповідати вимогам роботодавців. Налагоджена тісна співпраця між кластером бізнес-послуг та національним університетом «Львівська Політехніка», що скерована на те, щоб випускники якомога краще відповідали вимогам працедавців. Так їм буде легше конкурувати на цьому ринку. Питання роботи, особливо для молодих людей, є дуже актуальним. Якраз сфера туризму і сфера бізнес-послуг – ті, де молоді люди можуть знайти роботу з досить високою зарплатою, і таких робочих місць у Львові стає усе більше і більше».