Тігіпко впевнений, що УДАР не зможе в Раді об’єднатись з опозицією
«УДАР» і Об'єднана опозиція «Батьківщина» не зможуть об'єднатися в парламенті, оскільки їхні лідери не домовляться між собою і не зможуть виробити загальні підходи до вирішення державних питань. Про це заявив заступник голови Партії регіонів Сергій Тігіпко сьогодні під час прес-конференції в офіційному прес-центрі партії.
«Те, як вони узгоджують кандидатів у мажоритарних округах, звинувачують один одного, для мене свідчить про те, що їм не вдасться об'єднатися в парламенті. Якщо вони не можуть домовитися по мажоритарних округах, хоча це елементарні речі, то домовитися в більш серйозних питаннях – неможливо», – зазначив С.Тігіпко.
Політик підкреслив, що бажання домовитись про об'єднання ще до результатів виборів свідчить про слабкість партій і про те, що вони не вірять в можливість перемогти власними силами. Разом з тим, він висловив упевненість, що ПР зможе створити більшість самостійно.
Говорячи про можливість створення розширеної коаліції за участі «УДАРу» і Об'єднаної опозиції, С.Тігіпко зазначив, що це буде складно зробити, оскільки у ПР і опозиційних сил різне ставлення до принципових питань, зокрема, мовного, а також різні підходи до вирішення проблем в економічній, соціальній і політичній сферах. С.Тігіпко також зазначив, що перебіг нинішньої виборчої кампанії абсолютно влаштовує ПР, оскільки партія є лідером перегонів. При цьому політик підкреслив, що для лідерства Партії регіонів є серйозна основа у вигляді конкретних результатів роботи партії влади. Він додав, що у людей змінилося ставлення до політичних партій, і багато людей при виборі керуються справами тієї чи іншої політсили і менше уваги звертають на гасла.
Як інформував ZAXID.NET, 14 жовтня "УДАР" подав заяву до ЦВК із заявою про скасування реєстрації кандидатів у мажоритарних округах, які знімаються на користь кандидатів від ВО "Батьківщина" та опозиційно налаштованих самовисуванців.
Вибори до Верховної Ради України відбудуться 28 жовтня 2012 року за змішаною пропорційно-мажоритарною системою: 225 депутатів обираються за списками політичних партій (бар'єр для проходження в Раду - 5%), ще 225 - в мажоритарних округах. Відповідні зміни до закону про вибори народних депутатів прийняла ВРУ 17 листопада 2011 року. «За» закон, розроблений спеціальною комісією Верховної Ради, проголосували 366 депутатів.