Цимбалюк доручив перевірити роботу Ветеринарної служби на Львівщині

15 квітня 20118701

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк за підсумками наради із представниками ринків Львівщини доручив профільному заступнику Івану Стефанишину проаналізувати діяльність Головного управління ветеринарної медицини у Львівській області. Воно – на першому місці у рейтингу нарікань ринків. «У мене таке враження, що начальник живе ніби в іншій державі», - зазначив Михайло Цимбалюк.

Під час наради, генеральний директор ТзОВ «Шувар» Роман Федишин представив порівняльну таблицю цін на послуги з ветлабораторії у Львівській області і в Криму. «Львівські» розцінки у багатьох випадках значно вищі. «Мене це обурює: експертиза однієї голови дрібних видів тварин, зокрема за кролика, у Криму коштує 0,5 грн, у нас - 4,55. Перевірка меду у Криму - 7 грн, у нас - 15,88. У нас, що складніший мед, ніж у Криму?», - зазначив М.Цимбалюк.

Заступник начальника ГУ ветмедицини у Львівській області надав пояснення, що єдиних цін на послуги ветеринарного контролю в Україні не існує. І зокрема ціни служби на Львівщині перевіряли і Інспекція з контролю за цінами, й АМКУ, і КРУ, і навіть робили зауваження, що вони надто низькі, бо не переглядалися з 2008 року.

Р.Федишин висловив пропозицію, що необхідно створити робочу групу з представників ринків і ветеринарної служби, щоб виробити прозору процедуру ветеринарного контролю.

Голова Львівської облдержадміністрації також зазначив, що у спілкуванні з продавцями на одному з ринків Львова отримав скаргу, що «ветмедицина відрізає за малим четверту частину птиці». «Хто купить ту курку, яка вже немає саме м’ясної частини» - переповів він.

Під час брифінгу М.Цимбалюк заявив: «Сьогодні обговорювалися гострі питання роботи ветеринарної медицини, яка здійснює контроль за якістю сільськогосподарської продукції, зокрема м’ясної групи. Я переконаний, ми зробимо серйозні висновки з того, що відбувається на ринках. Сьогодні, і в останні місяці від керівників ринків найбільше скарг на ветеринарну медицину, і ми зробимо серйозні висновки, на другому місці – податкова, на третьому – санстанція. Ми вивчимо у кожному конкретному випадку, наскільки нарікання є обґрунтованими і серйозними, якщо вони підтвердяться, то керівники будуть звільнені з посад. У нас немає часу когось просити. Йдеться про імідж держави, імідж влади».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • дмитро 20 квітня 2011, 20:43

  Кого ви слухаєте? Федишин- АФЕРИСТ! Всіх підкупляє або продає! Федишин БАНДЮГАН! Пане М.Цимбалюк! З ким ви зв язалися? Бачу що і Вас вже засліпило від хабарів цього виродка. Львів яни давно знають його медоди роботи. Побійтеся Бога!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук