У Бурштині розвивається медицина

Суспільство21 вересня 2016, 19:29 548 0

Галузь охорони здоров’я в Україні потребує модернізації та негайних змін. І ці зміни повинні реалізовуватись як на національному, так і на регіональному рівні. У місті Бурштин зусиллями компанії ДТЕК вже не перший рік робиться все для модернізації місцевої лікарні.  У покращення умов цього медичного закладу вже інвестовано майже 7 мільйонів гривень, щоб жителі міста мали змогу отримувати кваліфіковану допомогу.

«З 2012 року компанія ДТЕК вклала майже 20 млн грн у розвиток різноманітних напрямків: енергоефективність, охорона здоров'я, поліпшення бізнес-середовища, підвищення активності громади, розвиток соціальної інфраструктури. Одним із основних є саме охорона здоров'я, адже люди повинні мати доступ до якісних медичних послуг», – зауважила керівник департаменту зі сталого розвитку компанії ДТЕК «Енерго» Вікторія Гриб.

Компанія ДТЕК вже п’ять років поспіль вкладає кошти у ремонт розвиток Бурштинської міської лікарні.

«Це і закупівля сучасного обладнання, встановлення ліфта, навчання лікарів, лабораторне та діагностичне обладнання, ремонт приміщень, заміна вікон на енергоефективні. Вартість таких інвестицій понад сім мільйонів гривень», – наголошує заступник головного лікаря з медичної частини Оксана Савчин.

Надзвичайно важливим кроком для розвитку міської лікарні стало придбання реанімобіля. Він обладнаний найсучаснішим медичним устаткуванням, тут можуть забезпечити процеси життєдіяльності серцево-судинної та інших систем. Технічні  характеристики та медичне обладнання цього реанімобіля дають можливість надавати повноцінну допомогу пацієнту, який перебуває у важкому стані. Поява такого транспорту допомагає рятувати не одне життя, переконані медики.

Компанія ДТЕК також інвестувала 2 мільйони гривень у ремонт приміщення та встановлення енергоефективних вікон. Ця ініціатива суттєво покращить умови перебування пацієнтів у лікарні, а також допоможе зекономити на рахунках за електроенергію та тепло.

Завдяки систематичній допомозі міській лікарні Бурштина, пацієнти отримують більш якісні послуги, лікарі – сучасне обладнання, а місто – надію на здорове майбутнє.  

Автор Марія Дяків

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук