У Дрогобичі затвердили список переможців громадського бюджету

За кошти міського бюджету реалізують чотири ініціативи місцевих мешканців

СуспільствоНазарій Тузяк, 31 серпня 20175250

У Дрогобичі обрали чотири проекти, які профінансують за кошти громадського бюджету. Як повідомляє прес-служба Дрогобицької міськради, список проектів затвердили депутати під час сесії 30 серпня.

«Цьогоріч у Дрогобичі вперше стартував громадський бюджет. Суть його полягає в тому, що з міського бюджету виділяється певна сума коштів для реалізації соціально-культурних проектів, запропонованих громадою міста. Цьогорічна сума громадського бюджету Дрогобича становила 200 тис грн. Шляхом голосування жителів міста було відібрано три проекти-переможці», – повідомили у прес-службі Дрогобицької міськради.

Там уточнили, що переможцями громадського бюджету стали проект з будівництва дитячого спортивно-ігрового майданчика на вул. Грушевського та вул. Стрийській, проект облаштування культурно-спортивного дворового клубу на вул. Коновальця та проект створення дитячого комплексу «Маленьке диво» на вул. Вагилевича.

Оскільки загальна вартість цих проектів складає 170 тис. грн, а весь бюджет – 200 тис. грн, депутати вирішили збільшити розмір громадського бюджету і затвердити ще один проект.

«У середу, 30 серпня, на сесії Дрогобицької міськради прийнято рішення про збільшення розміру громадського бюджету до 230 тис грн. Відтак збільшення суми громадського бюджету дозволило реалізувати ще один проект, поданий громадою міста: «Спортивний майданчик – найкраще дозвілля для родини» (вул. Бориславська 8)», – йдеться у повідомленні прес-служби Дрогобицької міськради.

Як розповіли ZAXID.NET у прес-службі Дрогобицької міськради, проекти обирали електронним голосуванням на сайті та голосуванням бюлетенями у центрі міста.

До прикладу, проект створення зони відпочинку «Велопростір», який на сайті громадського бюджету отримав найбільше голосів (69), при голосуванні бюлетенями набрав лише 71 голос. Водночас лідер громадьского бюджету Дрогобича – дитячий спортивно-ігровий майданчик на вул. Грушевського – набрав 35 електронних голосів та 424 бюлетенями.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук