У львівській мерії продаж будівель ЛАЗу назвали «національною зрадою»
До теми
У Львівській міськраді наразі не можуть говорити про законність чи незаконність оголошеного аукціону щодо арештованого майна Львівського автобусного заводу. Як зазначила начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич, міськрада зараз має обмежений доступ до документів.
«Нам відомо про те, що за позовом Фонду державного майна України декілька років тому було прийнято рішення про визнання незаконною приватизацію Львівського автобусного заводу. Проте, з невідомих причин, це рішення суду виконано не було і було звернення у виконавчу службу. Після цього Автобусний завод продали по частинах різним власникам, було створено декілька структур автобусного заводу і він фактично припинив своє існування», – зазначила Гелена Пайонкевич, передає прес-служба Львівської міськради.
Вона вважає, що «відповідні компетентні органи повинні були б провести перевірку, чому не виконувалось судове рішення, які були підстави винесення цього судового рішення, які наслідки могли би бути за результатами його виконання і за наявності підстав розпочати ті чи інші процедури».
Водночас, на переконання директора департаменту містобудування ЛМР Андрія Павліва, «ЛАЗ – це один з унікальних заводів ще з радянських часів. Продавати окремі цехи – це національна зрада».
Нагадаємо, комплекс споруд та будівель Львівського автобусного заводу виставили на торги з продажу арештованого майна. Аукціон планують провести 15 квітня.