У Львівському перинатальному центрі тривають ремонтні роботи

Тут розпочали реконструкцію мереж водопостачання та водовідведення

СуспільствоОльга Гринько, 15 червня 20173900

У перинатальному центрі на вул. Дж. Вашингтона, 6 розпочали реконструкцію мереж водопостачання та водовідведення. Як повідомили у ЛМКП «Львівводоканал», на території Львівського обласного клінічного перинатального центру проводять реконструкцію водопровідної насосної станції.

«Нам передали на баланс будівлю і обладнання насосної станції, яке перебуває у неналежному стані, морально й технічно застаріло й гостро потребує заміни та реконструкції. Насоси експлуатуються понад 35 років, споживають багато електроенергії й часто виходять із ладу. Місто прийняло рішення капітально відремонтувати цей об’єкт», – розповів директор ЛМКП «Львівводоканал» Валентин Вольський.

Зараз розпочалися проектні роботи, які передбачатимуть ремонт будівлі, повну заміну мереж та обладнання, електричної частини, опалення та вентиляції, облаштування санітарної захисної смуги, автоматизацію технологічних процесів та благоустрій території. На станції планують встановити сучасне енергоощадне обладнання. Це дозволить забезпечити центр стабільним водопостачанням.

До слова, на початку року керівництво області вирішило, що Львівський перинатальний центр відкриватимуть поетапно. Уряд пообіцяв на відбудову перинатального центру 45 млн грн. Але щоб закінчити хоча б першу чергу будівництва до кінця цього року, потрібно додатково щонайменше 40 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук