У Львові на вул. Кирилівській працює денний пункт обігріву для безхатченків

У Львові на вул. Кирилівській працює денний пункт обігріву для безхатченків
Пункт працюватиме щодня з 8:00

У Центрі обліку та нічного перебування бездомних громадян, що працює у Львові на вулиці Кирилівській, 3а, створили денний пункт обігріву. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян надає потребуючим місце для ночівлі, харчі, іншу допомогу, а також можливість відновити документи. Денний пункт обігріву працює з 8:00 до 20:00, на другому поверсі Центру. У відділенні нічного перебування можна залишитися на нічліг, отримати теплий одяг, санітарно-гігієнічні послуги, послуги з реєстрації, а також першу медичну допомогу. Звернутись по допомогу можна щоденно, з 20:00 до 8:00.

Додамо, що при значному зниженні температури повітря, Центр обліку та нічного перебування бездомних спільно з Регіональним центром соціальної адаптації відкриють пункт обігріву на і вулиці Личаківській, 56. Він працюватиме у будні з 9:00 до 18:00. Також, за необхідності, працюватиме пункт обігріву і на вул. Сербській, 15 (приміщення ЛКП «Старий Львів»).

У 2017 році станом на 1 листопада послугами Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб скористалися 1434 особи, з них на ночівлю залишались 174 особи. На облік взято 187 бездомних осіб, виготовлено паспорти для 51 особи, надано реєстрацію 145 особам, влаштовано в геріатричний пансіонат 10 осіб. Також за цей період надано 998 юридичних консультацій, а також 685 особам надано медичну допомогу. Окрім того, здійснено 138 соціальних патрулів, під час яких виявлено 41 особу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук