У Львові обговорили перспективи пенсійної реформи

Суспільствопромоція, 14 березня 2017, 10:00 5250 0

Пенсійна реформа. Міфи та реальність. Компанія з управління активами «Оптіма-капітал» зініціювала круглий стіл за участі науковців та державних чиновників аби обговорити виклики актуальної на сьогодні реформи. Зараз в Україні – солідарна система пенсійного забезпечення, яка вичерпала себе.

Вихід – це пенсійна реформа, яка разом з першим рівнем пенсійного забезпечення (солідарною системою) запускає другий рівень – державний накопичувальний.

«Сьогодні в нас є в Україні 12 мільйонів пенсіонерів, а працюючих людей, які платять ЄСВ, тобто, єдиний соціальний податок чи пенсійний фонд, є лише 10 мільйонів», – зазначив засновник КУА «Оптіма-Капітал» Віталій Ломакович.

Третій недержавний накопичувальний рівень вже існує. В Україні працює 63 недержавні пенсійні фонди.

«В усьому світу накопичувальні пенсійні фонди – потужні внутрішні інвестори. Підраховано, що тільки за перший рік існування накопичувального другого рівня можна отримати 5 мільярдів тільки внесків. За 10 років це буде 153 мільярда і це ми рахуємо тільки внески і не рахуємо інвестиційний дохід», – пояснила заступник генерального директора КУА «Оптіма-Капітал» Любов Гетманська.

Накопичувальні фонди несуть функцію потужного внутрішнього інвестора. Учасниками недержавних пенсійних фондів вже стали 833 тисячі осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук