У Львові спробують ревіталізувати Полтву у діловій грі
8-10 лютого у Львові триватиме тренінг «Творимо творче місто разом» під час якої 25 учасників ознайомляться з британською діловою грою «Місто майбутнього» та ініціативами з різних куточків України, а також у грі спробують ревіталізувати львівську річку Полтву.
Про це на прес-конференції повідомив координатор проекту Сергій Терещенко.
За його словами, сьогодні останній день прийому заявок на участь у грі, відтак, усі охочі можуть ще долучитися до цієї гри (детальніше на сайті Центру міської історії Центрально-Східної Європи).
Організатори відберуть 12 учасників з різних міст України та 5 учасників зі Львова.
У ролі модераторів гри виступлять працівники Центру міської історії Богдан Шумилович та Сергій Терещенко. Вони проведуть учасників крізь три основні етапи гри: формування ідей, тестування в реальному житті та презентацію кращих результатів. Наприкінці другого дня гравці та фахівці таємними голосуванням відберуть найкращу ідею. Усі здобутки стануть надбанням громади міста.
Учасники гри спробують надати найкраще бачення ревіталізації річки Полтви, для кращого виконання цього завдання створено відеопрезентацію щодо Полтви, коли вона була відкрита.
У межах тренінгу «Творимо творче місто разом» будуть представлені наступні проекти й ініціативи з різних куточків України: громадська ініціатива "Врятувати Меркурія" (Львів), "Прозорий офіс" (Вінниця), проекти творчого об’єднання GarageGang (Київ), розвиток туристичної інфраструктури і промоція міста (Кам’янець-Подільський), проект та спільнота "Интересный Киев", Фестивальний рух м. Севастополя.
«Зараз ми розробляємо веб-портал з усіма матеріалами, що стосується гри «Місто майбутнього». Цю методику розробила Британська Рада та інші партнери Великобританії. Мета цього проекту – віднайти шляхи покращення якості життя міських спільнот, залучаючи молодих, креативних людей. Учасники нашого тренінгу-гри зможуть, поїхавши до себе в місто, організовувати таку творчу креативну гру для покращення життя у рідному місті», - зазначив менеджер проектів Центру міської історії Богдан Шумилович.
Як повідомили організатори, в гру «Місто майбутнього» грають у міських радах Данії та Норвегії, аби вирішити певні питання.