У Львові стартувала міжнародна Академія лідерства
8 серпня у Львівському національному університеті імені Івана Франка стартувала міжнародна Академія лідерства. Понад 30 студентів та аспірантів з України, Боснії та Герцеговини, Грузії, Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Чехії, Угорщини і Фінляндії обмінюватимуться знаннями у сфері міжнародної політики та економіки.
Ініціатор заходу, директор європейських програм Фонду американських студій зі Сполучених Штатів Америки, засновник «AILTE» Метью Квасіборскі розповів про те, як він тривалий час розмірковував, як зреалізувати в Україні майже двадцятилітній досвід у сфері міжнародної освіти. На посаді директора престижного Американського інституту політичних і економічних систем (AIPES) він особисто пересвідчився у потенціалі української молоді та необхідності сприяти всебічному розвитку лідерських здібностей молодих українців, базуючись на найкращих європейських та північноамериканських практиках, передає прес-центр Львівського національного університету імені Івана Франка.
«Ідея провести таку школу виникла ще у 2013 році, коли я став свідком активної участі української молоді у подіях Революції Гідності», ― розповів він.
За словами ректора ЛНУ Володимира Мельника, академія створює передумови для формування нових політичних лідерів в Україні.
Зазначимо, що Академія лідерства відбувається у Львові вперше і триватиме до 20 серпня 2016 року. Упродовж двох тижнів учасники Академії удосконалюватимуть свої лідерські компетентності, переймаючи досвід провідних науковців України, Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки.
Навчання складатиметься з теоретичної та практичної частин і включатиме численні гостьові лекторії за участю провідних аналітиків та експертів в галузі економіки, інформації та політології. Учасники матимуть широкий спектр курсів, які стосуватимуться проблем управління конфліктами, ринкової економіки, демократії перехідного періоду, специфіки культурного середовища ХХІ століття, ролі засобів масової інформації (традиційних і соціальних) у зонах конфліктів, гібридної війни у демократичних країнах тощо.