У Львові вперше обрали головного лікаря ОХМАТДИТу на відкритому конкурсі

Головні новини Львова 28.04Віталій Кубліков, 28 квітня 2016, 17:54 1

Львівський ОХМАТДИТ має нового головного лікаря. Медзакладом керуватиме невролог цієї ж лікарні Мар'яна Возниця. Наразі вона головний лікар де-факто, бо кандидатуру, яку обрали на відкритому конкурсі, ще мають погодити депутати.

Це перший такий конкурс на заміщення вакантної посади в охороні здоров'я без «підкилимних» погоджень. Розвивати дитячий медичний заклад зголосилися медики з усієї області. До фінальної частини конкурсу потрапило шестеро претендентів.

Кандидати мали 15 хвилин для оприлюднення свої стратегії на новій посаді. Боролися за посаду двоє жінок і четверо чоловіків: Віра Капрусь, заступник головного лікаря комунальної 4-ї міської клініки, головний лікар Добромильської районної лікарні Іван Медвідь, Андрій Комар, завідувач поліклінічного відділення 10-ї міської лікарні, Володимир Гусак, перший заступник головного лікаря ОХМАТДИТу, головний лікар обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Степан Середа і дитячий невролог ОХМАТДИТу Мар’яна Возниця.

«Тут сиділи в комісії люди різних фахів. В нас було тільки два депутати, громадські організації. Тут розмови про це не може бути», ― розповів головний лікар онкоцентру, член комісії Ігор Ковальчук.

Впевнено перемогла Мар’яна Возниця: всі члени комісії «за» і лише один утримався. Жінка з 1999 року працює неврологом у цьому колективі.

«В один момент я відчула, що, напевно, я зможу взяти на себе цю відповідальність. Я до неї готова», ― зазначила Мар’яна Возниця.

Це перший такий відкритий конкурс на заміщення посади головного лікаря, але точно не останній.

«Люба вакансія, яка буде чи в охороні здоров'я, чи в іншій там, де є комунальна власність, буде на основі конкурсу», ― запевнив начальник обласного управління охорони здоров'я Богдан Чечотка.

Останнє слово мають сказати ще обласні депутати. Саме на сесії більшість повинна схвалити кандидатуру Мар’яни Возниці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук