У Порошенка вже немає претензій до будівництва фортифікацій у Донецькій області

11 червня під час робочої поїздки до Донецької області президент України Петро Порошенко оглянув будівництво фортифікаційних споруд і зазначив, що загалом він не має серйозних зауважень до будівництва.

, повідомила прес-служба президента.

За словами президента, завдяки Мінським домовленостям, Україна отримала час для того, щоб перевести дух і вжити заходів для укріплення своєї оборони.

Президент після огляду повідомив, що всього заплановано спорудження близько 300 фортифікаційних споруд. 100 опорних пунктів вже повністю готові. Ця робота проводиться Збройними силами у взаємодії з визначеними місцевими адміністраціями. Кожна з 21-ї обласної державної адміністрації виконує визначений обсяг робіт. «Лінії оборони будує вся Україна», – наголосив Петро Порошенко.

Президент зазначив, що обсяги і темпи будівництва оборонних споруд безпрецедентні. Завершити будівництво планується до середини липня. Під час будівництва у перший проект постійно вносилися корективи з урахуванням нових інженерних рішень. За його словами, найскладніше було працювати на першій лінії оборони.

Президент наголосив, що, попри те, що будівництво ведеться у військовий час, було використано процедури мирного часу, ринкові механізми, зокрема тендери. Загальна вартість будівництва всіх оборонних споруд оцінюється в близько 1 млрд грн.

Глава держави відзначив високий рівень взаємодії гілок влади у цьому процесі. Там, де не вистачало діючих нормативних актів, президент ініціював зміни до законодавства, які оперативно приймала Верховна Рада, йдеться у повідомленні.

«Ми маємо зробити все, щоб захистити нашу державу, працювати 24 години на добу», – наголосив Петро Порошенко.

Президент оглянув опорний пункт – систему комунікацій, контрольно-спостережний пункт, укриття, систему траншей і захисні метало-бетонні контейнери.

До слова, раніше у Порошенка була низка претензій до будівництва у Донецькій області фортифікаційних споруд. Зокрема, 12 травня президент оголосив догани головам Донецької та Закарпатської ОДА за зрив будівництва фортифікацій. А 5 червня під час виступу на прес-конференції президент заявив, що Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Кіхтенко відповідатиме за зрив термінів будівництва фортифікаційних споруд у Донецькій області.

10 червня джерело агентства «Інтерфакс-Україна» повідомило, що Порошенко готує відставку Кіхтенка, а на його посаду призначить начальника управління з розслідування корупційних злочинів, скоєних посадовими особами, які займають особливо відповідальне становище Павла Жебрівського.

Зазначимо також, що 5 червня уряд вніс подання щодо звільнення Кіхтенка з посади голови Донецької ОДА.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук