Українських нацгвардійців почали озброювати за стандартами НАТО

У Національній гвардії України розпочали переозброєння деяких підрозділів відповідно до стандартів НАТО. Першим нові штурмові гвинтівки отримав окремий загін спеціального призначення «Східне оперативно-територіальне об'єднання».

За інформацією прес-служби Нацгвардії, Наразі спецпризначенці отримали штурмові ґвинтівки UAR-15 під під патрон 5,56×45 мм.

Як розповіли нацгвардійці, перше, що відразу стає помітно – тихіша робота нової ґвинтівки, адже вона обладнана штатним «глушником», ресурс якого складає десять тисяч пострілів. Вона компактна і б’є значно кучніше, залишаючи у центрі мішені акуратні пробоїни.

Тепер військові мають вивчити основну масу найважливіших нюансів щодо експлуатації та правильного обслуговування нової штурмової ґвинтівки. Вони кажуть, що обслуговування цієї зброї вимагає більшої уваги і потребує професійного підходу.

«Всі ці моменти, власне, найкраще тестувати, а також реалізувати на практиці саме в умовах підрозділу спеціального призначення, який регулярно залучається до виконання бойових завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил. У перспективі подібне озброєння може надійти й у інші підрозділи», – наголошується в повідомленні Нацгвардії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук