Українцю, який перебуває в полоні терористів «ЛНР», вручили міжнародну премію

Андрій Яровий отримав нагороду як «жертва зухвалого порушення прав людини»

СуспільствоЮрій Братюк, 28 квітня 20194960

Українцю Андрію Яровому, який перебуває у полоні у так званій «ЛНР», вручили міжнародну премію «Carol and Travis Jenkins Award». Про це 28 квітня повідомляє «Громадське».

Вручення відбулося в місті Порту, в Португалії, на Міжнародній конференції зі зменшення шкоди, пов'язаної із вживанням наркотиків. Цю премію вручають щороку з 2005-го. Андрій Яровий її отримав як «жертва зухвалого порушення прав людини, пов’язаного з незаконним позбавленням волі за зберігання легально отриманого медичного препарату замісної терапії».

Оскільки Яровий не зміг отримати премію особисто, він передав листа, якого зачитали під час вручення премії. Варто зазначити, що у 2018 році Андрій Яровий виїхав з Києва на окуповану територію Луганської області як консультант «Альянсу громадського здоров’я», щоб дослідити, наскільки представники груп найвищого ризику та ВІЛ-позитивні люди мають доступ до послуг з профілактики та необхідного лікування.

Чоловік потрапив у полон під час перетину пункту пропуску бойовиків. У нього вилучили 38 таблеток лікарського наркотичного препарату замісної підтримувальної терапії. Препарат Андрій отримав законно напередодні в Києві для самостійного вживання. 22 лютого 2019 року «Краснодонським міськрайонним судом ЛНР» Ярового незаконно засудили до тривалого терміну позбавлення волі з конфіскацією майна за нібито контрабанду наркотиків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук