УНА-УНСО стала політичною партією та оголосила про участь у місцевих виборах

Українська національна асамблея - Українська націоналістична самооборона (УНА-УНСО) зареєстрована Міністерством юстиції України як політична партія і візьме участь у місцевих виборах у жовтні поточного року.

Як повідомляється на сайті УНА-УНСО, ця організація була зареєстрована як партія 20 серпня. На сайті також опублікована фотокопія свідоцтва про реєстрацію партії.

«Основними цілями політичної партії, згідно зі статутом, є: розвиток незалежної, суверенної, правової, соціальної і демократичної держави; участь у формуванні органів державної влади, місцевого та регіонального самоврядування, представництво в їх складі шляхом участі у виборах та інших політичних заходах; модернізація держави за принципом справедливості, прозорості та безкорупційності, а також сприяння формуванню і вираженню політичної волі громадян, забезпеченню прав людини», – такі завдання ставить перед собою УНА-УНСО, згідно з повідомленням партії.

У партії нагадали, що політичне крило УНА-УНСО було відроджено восени минулого року.

22 травня минулого року Укрдержреєстр перейменував УНА-УНСО в партію Правий сектор, лідером якої є Дмитро Ярош. Однак 7 квітня 2015 УНА-УНСО вирішила відновити самостійну політичну діяльність і обрала головою Костянтина Фуштея.

Місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня. Виборча кампанія стартує 5 вересня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук