В Івано-Франківську медики «швидкої» приїхали на виклик в неадекватному стані

СуспільствоЯ.І., 2 листопада 201538471
Медики ледь трималися на ногах

В Івано-Франківську на виклик до хворої дитини приїхала бригада медиків у неадекватному стані, пише місцевий сайт «Галка». Жінку-лікаря та фельдшера «швидкої» уже звільнили з роботи.  

До редакції інтернет-видання звернулося подружжя Дмитра та Лілії Самкових з Івано-Франківська, до яких на виклик швидкої приїхала добряче захмеліла пара медиків.

Вони розповіли, що 1 листопада вранці викликали «швидку» для хворої доньки. О 6.00 ранку медики приїхали.

«Замість кваліфікованої допомоги отримала шок від побаченого. Медики що приїхали – жінка та чоловік ледве стояли на ногах, не могли зорієнтуватися та мало не падали на підлогу», - розповідає Лілія Самкова.

Батьки зняли на відео роботу лікарів. На короткому ролику видно, що медикам важко стояти на ногах: хлопець сидить на підлозі, а дівчина тримається за дитяче ліжечко.

«Дівчина чотири рази дивилася на горло, присвічуючи при цьому темним телефоном, і 3-4 рази слухала дихання дитини через светр», - розповіла мама.

Батьки ще раз зателефонували на 103 і повідомили, що лікарі п’яні і щоб надіслали другий екіпаж швидкої допомоги.

«Нам відповіли: «В нас таких немає!». І поставили трубку. Другий екіпаж не прислали», - каже Лілія Самкова.

P.S. Уже після цієї публікації керівництво Станції швидкої допомоги Івано-Франківська звільнило з роботи обох медиків. За словами головного лікаря «швидкої» Ігоря Ковалюка, жінка-лікар визнала, що була п’яною, але свій стан пояснила тим, що зранку перед роботою потрапила в ДТП, а стрес вирішила зняти випивши «Джин-тонік». Фельдшер, за словами головного лікаря станції швидкої допомоги, був тверезим і декілька років взагалі не вживає алкоголь, однак його звільнили за те, що допустив нетверезу лікарку до роботи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук