В Києві напали на лікаря, який викрив розкрадання в Інституті раку

Анатолій Шудрак став жертвою нападників біля Інституту раку в Києві

Вранці у понеділок, 25 травня, у Києві напали на лікаря Національного інституту раку Анатолія Шудрака. Невідомі вдарили його у голову, ймовірно, використовували кастет. Раніше комісія, в яку входить Шудрак, зафіксувала в інституті нестачу матеріалів на майже на 9 мільйонів гривень.

Як повідомив головний лікар Національного інституту раку Андрій Безносенко, який у березні також став жертвою нападників, інцидент стався приблизно о 8:00, коли пацієнти та лікарі входять в клініку.

«Без слів, удари зі спини, у голову, ймовірно, з використанням кастета. Та й замовники ті ж самі», – зазначив Безносенко, маючи на увазі, що напад на Шудрака замовили ті самі люди, що й напад на нього.

Як зауважив головний лікар Національного інституту раку, комісія, в яку входить Шудрак, раніше зафіксувала в інституті нестачу матеріальних цінностей майже на 9 мільйонів гривень.

Як повідомила речниця прокуратури Києва Надія Максимець, напад на Шудрака розслідуватимуть за статтею про спричинення легких тілесних ушкоджень.

Додамо, що Національний інститут раку підпорядковується Міністерству охорони здоров’я України.

Що відомо про Анатолія Шудрака

Анатолій Шудрак – заступник головного лікаря Національного інституту раку з хірургічної частини. Доктор медичних наук, Заслужений лікар України. У 2010-15 роках працював головним військовим хірургом Міністерства оборони і майже рік, з самого початку війни, провів в зоні антитерористичної операції на Донбасі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук