В Україні створять систему прикордонних містечок

СуспільствоІ.Р., 6 вересня 201710310
В Україні створять систему прикордонних містечок

Державна прикордонна служба України планує створити систему тимчасових прикордонних містечок для покращення охорони кордону. Про це повідомив у Facebook голова Держприкордонслужби Петро Цигикал.

«Необхідність підвищення щільності системи охорони кордону ні в кого не викликає сумніву. На східній, південній та північній ділянках ми маємо реальну гібридну загрозу, яка генерується Російською Федерацією. Постійна активність злочинних груп, що займаються організацією контрабандних каналів та переправленням незаконних мігрантів на західній ділянці також викликає серйозне занепокоєння», – написав Цигикал.

За його словами, є два основні шляхи, які дозволять суттєво знизити рівень злочинності на кордоні: перший – посилення відповідальності за незаконне порушення кордону та контрабанду, другий – підвищення щільності системи охорони кордону за допомогою тимчасових відділень прикордонної служби та прикордонних інспекторів.

«Що стосується відділень прикордонної служби, то організаційно вони будуть входити до складу відділів прикордонної служби і розташовуватися на відстані не більше, ніж 20 км один від одного. Розгортання таких тимчасових містечок не потребує багато часу та додаткового виділення земель. У той же час це суттєво дозволить підвищити щільність та ефективність охорони державного кордону», – зазначив голова ДПСУ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук