В УПЦ (КП) закликали вірних писати листи до Вселенського Патріархату на підтримку автокефалії

У такий спосіб церква хоче, зокрема, протидіяти протилежним намірам УПЦ (МП)

Секретар Священного синоду УПЦ КП архиєпископ Євстратій (Зоря)

Українська Православна Церква Київського Патріархату звернулася до вірних, які хочуть протидіяти спробам УПЦ (МП) не допустити отримання Томосу про автокефалію. Відповідне звернення у Facebook опублікував керівник інформаційного відділу Київської Патріархії, секретар Священного синоду УПЦ КП архиєпископ Євстратій (Зоря).

Він зазначив, що два роки тому з кожної парафії Київського Патріархату до Вселенського Патріархату вже були направлені листи про підтримку отримання Томосу. Проте нині пересічні громадяни також можуть долучитися до цих тисяч листів.

Архиєпископ Євстратій окремо зазначив, що під час одного з візитів до Вселенського Патріархату представникам УПЦ (КП) повідомили, що ці листи приходили щодня мішками, так що їх не було де складати.

Для тих, хто відчуває потребу долучити свій особистий голос на підтримку визнання автокефалії Церкви в Україні, архиєпископ Євстратій опублікував адресу, на яку можна надсилати листи грецькою, турецькою, англійською та російською мовами, та зразок звернення.

Як писав ZAXID.NET, церковне керівництво Української православної церкви Московського патріархату УПЦ (МП) попросило вірних надсилати листи до Вселенського патріарха Варфоломія з проханням не надавати Томос про автокефалію Українській православній церкві.

До єпархій УПЦ (МП) надійшли десятки тисяч бланків листа до Вселенського патріарха, які треба заповнити за наданим зразком. Вірянам пропонується звернутися до патріарха з проханням «не узаконювати розколу» та висловити протест проти створення Єдиної помісної церкви на основі «розкольницьких угрупувань УПЦ (КП) та УАПЦ».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук