Верховна Рада і Європарламент планують підписати угоду про взаємодію, – Гройсман

СуспільствоОксана Руда, 18 червня 20153360

У липні до Києва очікується візит президента Європейського парламенту Мартіна Шульца, під час якого буде підписано угоду про співробітництво між Верховною Радою і Європарламентом. Про це заявив 18 червня спікер ВР Володимир Гройсман на спільній прес-конференції з єврокомісаром з питань розширення і європейської політики сусідства Йоханнесом Ганом в українському парламенті, передає Інтерфакс.

«Ми очікуємо візиту наступного місяця президента Європейського парламенту пана Шульца, під час якого ми підпишемо спільну угоду про взаємодію між Європейським парламентом та Верховною Радою України», – заявив Гройсман.

Спікер парламенту наголосив, що це буде перша така угода між Верховною Радою і Європарламентом, однак не уточнив, чого саме вона стосується.

Між тим, Гройсман запевнив, що український парламент готовий виконувати свої зобов'язання щодо ухвалення законів, які наближають Україну до Євросоюзу.

Спікер також повідомив, що в четвер Верховна Рада ратифікує угоду між ЄС і Україною щодо третього пакета макрофінансової допомоги.

Гройсман зазначив, що Єврокомісія надає українському парламенту підтримку для більш ефективної роботи.

«І вже консультанти від Європейської комісії працюють (у Верховній Раді,– ред)», – додав він.

У свою чергу єврокомісар зазначив, що Україна відповідально ставиться до проведення реформ.

«Це дуже важливо, що український парламент настільки відповідально ставиться до процесу реформ, а це є важливим двигуном для імплементації угоди про асоціацію», – зазначив він.

За його словами, Єврокомісія дуже високо оцінює роботу українського парламенту.

«Ми дуже високо цінуємо законодавчу роботу, що проводить Верховна Рада, проте важливо також забезпечити виконання цих рішень», – наголосив він.

Гройсман зазначив, що Верховна Рада «максимально налагоджує співпрацю з урядом для того, щоб рішення ефективно виконувалися».

Йоханнес Ган також повідомив, що під час зустрічі з Гройсманом були обговорені «два важливі питання, а саме на якому етапі перебуває робота з питань децентралізації і на якому етапі перебуває конституційна реформа».

Він зазначив, що процес децентралізації допоможе Україні просуватися вперед і сприятиме процесу її європейської інтеграції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук