"Я думаю, цей вихід з партії - узгоджена з Президентом дія, яка є демонстрацією певної незадоволеності Ющенка тим, що фракція НУНС дрейфує у бік Юлії Тимошенко. Таким чином, створюється загроза розколу коаліції і декларуються вимоги тим, хто не пішов за Балогою, вирішувати свої проблеми через Секретаріат Президента", - заявив ZAXID.NET політолог Михайло Погребинський, коментуючи вихід п’ятьох нардепів з НСНУ.
Разом з тим, політолог наголосив, що те, як розвиватиметься ця ситуація, залежатиме від того, яким буде перебіг стосунків між Ющенком і Тимошенко, наскільки остання зможе координувати свої дії з опозицією. "Адже усталеної більшості, на яку могла б спиратись лідер БЮТ, у парламенті не існує", - додав він.
Також Михайло Погребинський вважає, що внаслідок виходу депутатів з НСНУ роль Віктора Балоги не буде посилена. "Вона може бути навіть нульовою, якщо відбудеться кореляція дій БЮТ і Партії регіонів, якщо вони зуміють об’єднатись і стабілізувати ситуацію", - резюмував він.
Довiдка ZAXID.NET
П’ятеро народних депутатів з фракції блоку "Наша Україна - Народна самооборона" та заступник голови Секретаріату Президента оголосили про свій вихід з політичної партії Народний Союз "Наша Україна". Як повідомляє інформаційний сайт RAZOM, це Роман Безсмертний, член Політичної ради партії, заступник голови Секретаріату Президента України, Михайло Полянчич, голова Центральної контрольно-ревізійної комісії партії, народний депутат України, Ігор Кріль, заступник голови партії, народний депутат України, Віктор Тополов, член Президії партії, народний депутат України, Оксана Білозір, член Політичної ради партії, народний депутат України, Василь Петьовка, член Політичної ради партії, народний депутат України". Серед причин, які підштовхнули їх на такий крок, нардепи вказують на незворотні негативні тенденції в розвитку партії як в центрі так і на місцях. По-друге, "Наша Україна" як сформований політичний бренд стала зручним майданчиком, красивою ширмою для втілення нав’язуваних ззовні ідей. По-третє, це неспроможність та небажання використання колективного досвіду активу партії, через що утворилася велика дистанція між партійними лідерами та рядовими партійцями. І, найголовніше, на думку п’ятьох нардепів, на ключових позиціях у керівництві Партії зараз перебувають люди, віддані Президенту. "Нам нічого робити в компанії тих, хто змінив орієнтацію", - заявляють депутати.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter