Вихованці найсильнішої ДЮСШ Львівщини готуються до змагань
У Львівській ДЮСШ «Енергетик» вихованці посилено готуються до українських, міжнародних та регіональних змагань, причому 12 з них будуть захищати звання найсильнішої школи Львівщини на міжнародних та українських змаганнях, а решта – понад 30 спортсменів – на регіональних та обласних.
Про це 1 серпня на брифінгу повідомив директор ДЮСШ «Енергетик», майстер спорту міжнародного класу, чемпіон та рекордсмен Світу з важкої атлетики серед ветеранів Геннадій Юркевич.
За його словами, уже у вересні-жовтні вихованці школи будуть представляти «Енергетик» на різних змаганнях, тому нині вони готуються двічі на день по 2-3 години. Серед спортсменів-вихованців школи – Володимир Гоза (6-разовий рекордсмен України), Олег Пилипяк, срібні призери – Роман Остафійчук, Орест Пилип’як, Володимир Мазур.
Як зазначив ZAXID.NET Геннадій Юркевич, школа «Енергетик» вважається найсильнішою школою на Львівщині, і не зважаючи на проблеми, готує вихованців сильний тренерський колектив, дружній між собою. А проблеми таки є: по-перше це приміщення: спортсмени готуються до змагань у підвальному приміщенні НВК школа-садок «Софія», яке вже не дає можливості деяким спортсменам готуватися до змагань належно, адже вони з витягнутими вгору руками дістають стелю, а піднімати потрібно ще й штангу. «Ми маємо хороших тренерів, натомість інвентар та обладнання потрібно оновити. Якби ми мали відповідну підтримку протягом року, то міркую, ми б показали ще кращі результати», - зазначив ZAXID.NET директор ДЮСШ «Енергетик».
Він пояснив, що в невеликому залі, приблизно 6 на 14 м, займаються 5-6 тренерів і 43 спортсмени.
Як розповів координатор ДЮСШ, спеціаліст відділу сім’ї і молоді Львівської міської ради Андрій Іванчишин, місто вивчає можливості, аби покращити умови роботи спортсменів, відтак «планується покращити зал, як тільки з’являться більші кошти». Також він зазначив, що цього року з міського бюджету на школу і підготовку спортсменів до змагань виділено 490 тис грн, минулого року було виділено – близько 380 тис грн.
Як зазначив Геннадій Юркевич, левова частка виділених коштів йде на зарплату, хоч зарплата й не є настільки високою.