Виставки у Львові 6-7 квітня
Понад 20 виставок чекають на поціновувачів мистецтва у Львові 6-7 квітня. Зокрема, персональна виставка Зеновія Флінти, роботи знаного у світі українського карикатуриста Едварда Козака та роботи маестро скульптури Іоанна Пінзеля.
6-7 квiтня. Персональна виставка Зеновія Флінти. Арт-галерея "Primus" (вул. Лесі Українки, 16/5).
Виставка присвячена пам’яті Зеновія Флінти, якого вже немає серед нас 25 років. 1968-м роком датуються перші твори, виконані у мішаній техніці на картоні і папері з багатою колірною і фактурною палітрою, притаманною тільки Зеновію Флінті. Саме ці роботи складають основну частину цієї виставки, разом з ще не експонованими раніше графічними враженнями в контрастній чорно-біло-червоній гамі. Вперше виставлена графіка є лише малою часткою доробку 1968-го року і графічної спадщини загалом.
6-7 квітня. Виставка живопису Романа та Надії Федини «Люб’ю з любком танцювати, що файно трісесі…». Кав'ярня-галерея "Штука" (вул. Котлярська, 8).
Багатство гуцульської культури не втискається в полотно, що спонукає якнайшвидше перебігти очима до наступного: гармонійна природа з вигадливими лініями гірських вершин, святочні обряди, вівчарі, вправні скрипалі і трембітарі, зграбні танцюючі постаті… А потім з початку ще раз, і ще.
6-7 квітня. «Едвард Козак мандрує Україною». ЛНУ (вул. Університетська, 1).
Едвард Козак народився на Львівщині, помер в Детройті. Карикатурист, гуморист, художник, письменник, іконописець, редактор і видавець. На честь митця стартував проект «Едвард Козак мандрує Україною». Рухома виставка знайомитиме суспільство із талановитим феноменом української діаспори. Проект приурочено 110-річчю від дня народження та 20-річчю від дня смерті відомого у світі українського художника-графіка, карикатуриста, живописця, аніматора, сценографа, публіциста.
6-7 квітня. «Майстер Пінзель – легенда і реальність». Львівська галерея мистецтв (вул. Стефаника, 3).
У залах Львівської національної галереї мистецтв , експонуватиметься виставка «Майстер Пінзель – легенда і реальність» до завершення ремонтно-відновлювальних робіт приміщення музею «Львівська барокова скульптура XVIII ст. Творчість І.Г.Пінзеля». Вартість: 5-10 грн.
6-7 квітня. Фотовиставка Анни Чавус «Візії». Арт-кав’ярня "Квартира 35" (вул. Вірменська, 35).
Відчуття реального та примарного у Львові переплітаються, створюючи несподівані візії… Романтизм, самотність і таємнича історичність магічно притягують уяву.
6-7 квітня. Документальна фотовиставка «Епізоди: Олександр Солженіцин, Євгенія Гінзбург». Тюрма на Лонцького (вул. Степана Бандери, 1).
Саме перебуваючи у Львові письменниця написала перші частини книги «Крутий маршрут» про поневіряння у сталінських тюрмах, таборах, засланні, осмисленим як перемога людського духу над злом.
6-7 квітня. Виставка «Театр – це ми… Ми – це театр…». Музей етнографії та художнього промислу (просп. Свободи, 15).
З нагоди Міжнародного Дня Театру Національний театр ім. Марії Заньковецької запрошує на першу театральну виставку в історії Львова. Відвідувачі експозиції матимуть можливість побачити Національний театр ім. М. Заньковецької з несподіваного боку. Дивлячись на виставкові експонати ви відчуєте трепет душі від емоційного заряду, адже театр буде довкола вас. Крізь виставку можна зазирнути за таємничу завісу театрального життя.
6-7 квітня. Виставка живопису глухих художників. Культурно-мистецький центр «Львівський палац мистецтв» (вул. Коперника, 17).
Десять слабочуючих та глухих художників з України під керівництвом нечуючого художника, члена НСХУ Юрія Тямушкіна представлять найкращі живописні роботи за останні роки. Виставку присвячено 15 річному ювілею заснування групи глухих художників.
6-7 квітня. Виставка «Шевченкові і Крушельницькій присвячую..». Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької (вул. С. Крушельницької, 23).
Анна Матвіївна Полякова – майстер машинної вишивки. Частина її доробку натхненна творчістю великого Кобзаря. Оскільки вишивальниця є приятелькою Музею С. Крушель-ницької, шанувальницею таланту великої Соломії, у неї виникла ідея створити ілюстрації до віршів Т. Шевченка, які були покладені на музику і увійшли до репертуару С.Крушельницької. Таких робіт у А. Полякової одинадцять. На виставці також представлені вишиті картини за мотивами художніх робіт Шевченка.
6-7 квітня. Міжнародна художня виставка «The art of Zhen Shan Ren». Культурно-мистецький центр «Львівський палац мистецтв» (вул. Коперника, 17).
В експозицію включені репродукції 12 художників з Австралії, Канади, США, Таїланду, Тайваню і Японії — всього 33 картини. Сюжети картин свідчать про пошуки справжнього призначення людського життя, про витоки добра і зла. Здебільшого оригінали картин виконані олією на полотні в стилі «Ренесанс», кілька творів — тушшю на шовку в традиційному китайському стилі.
6-7 квітня. Арт-проект «Зріз Контекстної Присутності». Дзиґа (вул. Вірменська, 35).
Автори проекту: Любомир Тимків, Анастасія Руднєва, Павло Ковач, Станіслав Туріна, Іван Небесник, Юрій Коваль, Любомир Сікач, Антон Варга, Ярослав Футимський.
6-7 квітня. Виставка молодих художників України з "Slava Frolova-Group". Леміш (вул. Ставова, 7в).
6-7 квітня. Виставка живопису Віталія Дмитрука «Meow-Meow Girls» (паб-ресторан L'UFT, вул. Коперника, 17).
Серія полотен присвячених канонізації мейнстрімного ображу жінки, та живописно-графічні експерименти художника.
6-7 квітня. Персональна виставка Надії Тенетко «Пташина еротика». (Арт-центр «Щось Цікаве» - Галерея під відкритим небом, площа Ринок, 13 (двір).
Виставка складається з 11 графічних робіт жіночого образу у поєднанні з скляними птахами, виконаними авторкою в техніці вітража.