З приходом Медвєдєва у російсько-українських відносинах з’явиться більше прагматизму, - політолог Андрій Єрмолаєв
"З приходом Медвєдєва не буде радикальних змін в російсько-українських стосунках. Думаю, у цих стосунках лише з’явиться більше прагматизму", - заявив сьогодні, 3 березня, у коментарі ZAXID.NET політолог Андрій Єрмолаєв.
За його словами, з приходом Медвєдєва розпочнеться "згортання усіх програм і напрямків співробітництва, які могли б мати конкурентні переваги".
"Також зростатиме агресивна політика в напрямку економічної експансії. Мова, насамперед, йде про інфраструктуру і подальше поглинання гірничо-технологічної та металургійної галузей, а також про інвестування в земельні ресурси. Думаю, враховуючи меркантильність українців, ця політика буде ефективною", - наголосив політолог.
"Щодо культурної політики - Росія тут продовжить так звану лінію створення "русского мира" у медіапросторі, літературі тощо. Адже насправді українці більше говорять про культурну політику, ніж щось роблять насправді", - зазначив він.
"Що стосується ставлення Москви до Львова - думаю, насправді фобії тут взаємні. І ці фобії нікуди не дінуться. На жаль, сам так званий "галицький проект" є консервативним і стереотипним, що передбачає збереження антиросійських фобій", - резюмував Андрій Єрмолаєв.
За результатами 100% оброблених виборчих бюлетенів, понад 52 млн росіян (понад 70%) проголосували на виборах Президента Росії за першого віце-прем’єр-міністра російського уряду Дмитра Медвєдєва. Про це оголосив голова Центральної виборчої комісії Росії Володимир Чуров.
За лідера російських комуністів Геннадія Зюганова проголосували понад 13 млн росіян (майже 18%), за лідера ЛДПР Володимира Жириновського віддали свої голоси майже 7 млн виборців Росії (понад 9%), самовисуванця Андрія Богданова підтримав майже 1 млн виборців (більше 1%).
Явка виборців становила 64,21%.
З 2000 до 2008 року Президентом Росії був Володимир Путін.