9 травня у Львові досі займає велику частину одеського телеефіру, - громадський діяч

17 червня 20118621

«Сьогодні перед собою ви бачите нетипових одеситів. І 9 травня у Львів приїжджали також нетипові одесити. Вони - не обличчя Одеси», - сказав у вступному слові 16 червня на семінарі за участі провідних одеських інтелектуалів «Хто такі одесити і що вони можуть?» громадський діяч, член «Холодноярівської ініціативи» Андрій Юсов.

«Родіна» – це певний феномен в Одесі. За 20 років в Одесі виникало чимало проросійських партій: «Зубр», «Союз», партія Вітренко - всіх не згадаєш; їхні кампанії провалювалися і зникали. А «Родіна» - це перший політичний проект з відповідним проросійським замовленням», - зазначив Андрій Юсов.

Він розповів, що свого часу один із середини цієї партії розповів, що «Родину» фінансували дуже добре у 100 тис дол. в місяць і це не під час виборів, а їхніх телеканал АТВ – у 200 тис. у.о місяць (нагадаємо, це регіональний телеканал). «Зрозуміло, що у фінансуванні брали участь не тільки одеські кошти», - впевнений Андрій Юсов.

Він зазначив, що партії «Свобода» - українські націоналісти і «Родіна» - російські націоналісти – спарингпартнери. «Вони вигідні одне одному, - зазначив Андрій Юсов. - Досі 9 травня у Львові займає велику частину одеського телевізійного ефіру».

Медіа-екперт з Одеси Зоя Казанжи додала: «В Одесі настільки анонсували 9 травня у Львові, що 9 травня всі сиділи з пультом  перед телевізором… Тепер вони готуються до 22 червня. Хоча є сумніви, що вони сюди поїдуть».

Нагадаємо, 9 травня у Львові урочистості на Пагорбі слави закінчилися сутичками між націонал-радикалами, правоохоронцями та молодиками з георгіївськими стрічками.

Представники «Руського єдінства» і «Родіни», які приїхали до Пагорбу слави, розгорнули там червоний прапор, однак після цього ще довго не могли виїхати – дорогу автобусам заблокували радикально налаштовані націоналісти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Ja 17 червня 2011, 15:45

  > «Свобода» - українські націоналісти і «Родіна» - російські націоналісти – спарингпартнери Це абсолютно очевидно для всіх. Скандали - їхній хліб, хто б інакше про цих карликів знав?

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук