Аласанія пообіцяв за чотири роки вдвічі скоротити штат НСТУ

За чотири роки кількість співробітників Національної суспільної телекомпанії України (НСТУ) скоротиться майже удвічі: з 7225 осіб до 3880, заявив голова НСТУ Зураб Аласанія.

За його словами, скорочення персоналу і модернізація техніки є основою реформи громадського мовлення в Україні. Також зміниться підхід до виробництва програм – вони частково будуть на аутсорсі. Перші дві-три програми з’являться вже восени, навесні 2018 року варто очікувати більше.

При цьому Аласанія не вважає конкурентами комерційні телеканали, оскільки НСТУ, за його словами, позбавлена необхідності брехати.

«Радійники усі 50 років говорять: “Нам не вистачає частот”. А я кажу: “Вам не частот не вистачає, а того, що ви на цій частоті ведете”. А вони не вірять, точно так само, як і телевізійники. А все залежить від того, що ти говориш. Нам нема чого брехати. Ми не належимо ніякому олігархові і не прислужуємо владі. Це буде помітно дуже швидко», – сказав голова НСТУ в інтерв’ю LB.ua.

За словами Аласанії, у виробництві програм ставка буде зроблена на популярні формати: трансляції, включення, розслідування, гостьові студії.

«У нас все це є, оскільки каналів багато різних. Я маю на увазі не тільки два телевізійні загальноукраїнські, є 28 обласних і ще три національні радіоканали. Але проблема в тому, що мені не дозволяють нішуватися. Була б ніша і цільова аудиторія – було б усе просто і легко. Мені такої можливості не дають: у законі прописано, що я повинен задовольнити всі верстви населення України. Це складно, але розбити по сітці все-таки можна», – сказав Зураб Аласанія.

«Основний канал, локомотив, який зараз називається “UA:Перший”, буде якраз інформаційно-політичним. І на інформаційну службу, як на кістяк, у мене особлива надія. Це буде NewsHouse – технологія не наша, данська. З ними (данцями) ми і вибудовуємо технологію. До речі, від них і гроші. Близько п’яти мільйонів євро – це немало. Нам допомагають Євросоюз, Рада Європи десь уже два з половиною роки», – додав також він.

Нагадаємо, Аласанію обрали головою НСТУ 10 квітня 2017 року. Раніше він вже очолював НТКУ, на базі якої і створюється НСТУ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук