Американські експерти назвали країни, де найбільше переслідують за релігійною ознакою

СвітЮлія Поліковська, 3 травня 20164560

Переслідування людей у різних країнах світу за релігійною ознакою помітно посилилося. Про це йдеться у доповіді Американської комісії з питань міжнародної свободи релігії за 2015 рік, повідомило «Радіо Свобода».

Згідно з доповіддю, в 2015 році посилилися атаки терористичного угруповання «Ісламської держави» на християн і представників інших релігійних меншин. Зростала нетерпимість в Європі стосовно євреїв і мусульман, були спроби Пекіна обмежити діяльність різних релігійних конфесій. Саме ці приклади наводять американські урядові експерти як негативні тенденції останніх років.

Експерти критикують Ірак, Пакистан, Єгипет, Індію, де різною мірою порушувалися права релігійних меншин, часом за потурання влади. Проте найбільше критикують 17 країн, які визнано найбільшими порушниками релігійних свобод. Серед них – М’янма, Іран, Північна Корея, Іран, Саудівська Аравія, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан. За ними йдуть Афганістан, Куба, Індія, Росія, де порушення релігійних свобод, до яких мають відношення уряди цих країн, оцінені як «серйозні».

Повідомляється, що висновки, які містяться в цій доповіді, можуть стати підставою для введення США штрафних санкцій та інших заходів щодо країн – порушників релігійних прав своїх громадян.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук