Андрій Садовий розповів про три завдання, які місто вирішує з приводу ситуації у Грибовичах

Мер закликав політиків не маніпулювати ситуацією

СуспільствоП. О., 3 червня 201612990

Міський голова Львова Андрій Садовий закликав правоохоронців детально вивчити причини загоряння на Грибовицькому сміттєзвалищі, не використовувати місцевими політиками ситуації на свою користь, а також розповів про три основні завдання, які зараз вирішує і міська, і обласна влада навколо питання з Грибовицьким сміттєзвалищем. Усе це він прокоментував у своєму відеозверненні до громади.

Андрій Садовий закликає правоохоронні органи детально вивчити усі обставини цієї трагедії і перевірити версію про підпал полігону. Адже, за його словами, масштабна пожежа сталась саме в той момент, коли місто вийшло на фінальну стадію погодження проекту співпраці з Європейським інвестиційним банком, який і передбачає рекультивацію сміттєзвалища та будівництво нового сміттєпереробного заводу. За його словами, цю трагедію кинулись цинічно використовувати місцеві політики, ті самі, які у попередні роки підбурювали місцеві громади виступати проти будівництва сміттєпереробного заводу.

За словами мера, місто зараз вирішує три ключові завдання. Перше ― це вивезення сміття з міста: «Я закликаю львів’ян сприяти сортуванню сміття в тих районах, де налагоджено окремий збір пластикової тари», ― закликав міський голова.

Друге завдання ― оперативне погодження урядом проекту співпраці з Європейським інвестиційним банком. Адже документ про фінансування європейцями нового сміттєпереробного комплексу лежить на затвердженні в Мінрегіонбуді вже два місяці.

І третє питання, яке місто спільно з обласною владою має вирішити, це визначитись з місцем для нового сміттєпереробного комплексу. Обласна адміністрація доєдналась до процесу відбору нового комплексу, тому що він потрібний не лише Львову, але й області, усім містам Львівщини, які мають такі ж проблеми.

«Те місто, яке погодиться на реалізацію спільного з Львовом проекту за європейські кошти, отримає не проблему, а вирішення проблеми», ― наголосив Андрій Садовий.

«Львів в останні роки показав, що здатний вирішувати серйозні інфраструктурні проблеми. Ми стали надійним і найбільшим в Україні партнером для європейських фінансових інституцій. Спільна праця, взаємна підтримка і порядок в місті дозволить нам пройти і це випробування», ― резюмував міський голова Львова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук