Анонси

 • Час
  Тема, учасники
  Місце
 • 09:45
  Прес-тур до м. Судова Вишня на тему «Різнопланове виховання дітей у Судововишнянській ОТГ», де зможуть ознайомитись зі змінами, які відбулися в освіті після об’єднання в ОТГ

  Асоціація міст України гарантує проїзд та обід для учасників.

  Контакти: 06 145 7621, Леся Депко.

  Початок заходу об 11:00, завершення (орієнтовно) — о 13:00.

  Збір учасників на вул. Генерала Чупринки, 5, офіс Львівського РВ АМУ

 • 10:00
  Круглий стіл на тему: Нові вимоги до формування фінансової та нефінансової звітності компаній

  Говоритимуть про зміни до законодавства у сфері звітності видобувних компаній, які покликані наблизити національні стандарти до законодавства ЄС та МСФЗ. Реєстрація.

  конференц-зал №1 готелю «TAURUS», пл. Князя Святослава, 9

 • 10:30
  Брифінг щодо презентації оновленого Порталу відкритих даних Львова

  Під час брифінгу команда проекту «Відкриті дані Львова» презентує оновлений Портал відкритих даних Львова, його нові можливості, нові набори даних, які уже опубліковані на Порталі, а також розповість про наступні кроки в сфері відкритих даних у Львові.

  Учасники: заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, керівник сектору відкритих даних ЛКП «Міський центр ІТ» Олена Гунько.

  Біла зала ЛМР (біля каб. 205, пл. Ринок, 1)

 • 14:00

  початкова школа «Джерельце»

 • 14:00
  Прес-конференція щодо результатів роботи закону «Чужих дітей не буває»

  Спікери:
  Грень Тарас - начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області;
  Сало Юрій – заступник начальника з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області.
  • 3 стягувачі – мами, які отримали аліменти на дитину у зв’язку з тим, що проти боржників були винесені постанови про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві керування транспортними засобами, про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві користування зброєю, про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві полювання. Тобто, у зв’язку з певними причинами (обмеження у праві керування транспортними засобами, обмеження у праві користування зброєю, обмеження у праві полювання) боржники сплатили заборгованості по аліментах на дітей.
  • 2 боржника із заборгованості аліментів на дитину, щодо яких було винесено постанову про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві керування транспортними засобами, постанову про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві користування зброєю, постанову про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві полювання. У зв’язку з цим, одна із боржників (жінка) відбула покарання у вигляді суспільно-корисних робіт ( 120 годин – у КП «Червонограджитлокомунсервіс» шляхом фарбування, підмітання тощо), тепер щомісячно частково погашається вказаний борг. Щодо другого боржника складений протокол про адміністративне правопорушення, виправні роботи не призначено, але у зв’язку з тим, яке покарання може бути застосоване в подальшому, боржник сплатив 40 000 грн. заборгованості. Всю суму він зобов’язується сплатити до кінця місяця.

  приміщення Головного територіального управління юстиції у Львівській області ( 2 поверх, конференц-зал). площа Маркіяна Шашкевича, 1.

 • 14:00
  Тренінг для школярів про безпеку на дорозі початкова школа «Джерельце»

  Під час тренінгу наймолодші школярі міста отримають світловідбивальні жилети.

  вул. Ак. Сахарова, 80

 • 16:00
  Семінар «Переосмислюючи історію і сучасність України. Інтерактивний атлас України»

  Учасники:

  Сергій Плохій, директор Українського Наукового Інституту Гарвардського університету, керівник програми МАПА

  Наталя Левчук, провідна наукова співробітниця відділу демографічного моделювання та прогнозування, Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В.Птухи НАНУ, стипендіат програми МАПА

  Вікторія Середа, доцентка кафедри соціології УКУ, асоційований дослідник програми МАПА

  МАПА: Цифровий Атлас України – проект Українського Наукового Інституту Гарвардського університету. Це – відкрита інтерактивна інтернет-платформа, відкрита для доступу всім (зокрема, науковцям, журналістам, аналітикам), хто досліджує історію і сучасне суспільство України. У проекті використані останні інновації інформаційних технологій для вивчення ключових питань української історії (модулі «Генеалогія Русі», «Історичне Поділля», «Голодомор») та сучасної соціальної і політичної географії. Перша частина семінару має на меті пояснити, що є «всередині МАПИ» і, як з нею працювати.

  Великий зал Центру Шептицького (002 авд., цоколь), вул. Стрийська, 29

 • 17:00
  Лекція-презентація книги «Макс Даутендай. Вибрані поезії в перекладі Ольги Котик»

  З нагоди українсько-німецького року мов та 100-річчя від дня смерті визначного німецького поета і художника Макса Даунтендая.

  Захід проводить Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою.

  За додатковою інформацією звертатися за тел.: (+380) 258−01−51 чи на e-mail: [email protected]

  ауд. 204 головного корпусу університету «Львівська Політехніка» (вул. С. Бандери, 12)

 • 18:00
  Перша лекція Школи релігійного фрілансу «Журналістика: специфіка професії та її інформаційні потоки»

  Долучитися до Школи можна, надіславши на емейл [email protected] лист із своїм номером телефону, і з вами сконтактують.

  Мала сесійна зала ЛМР (каб. 230)

 • 18:30
  Лекція філософа Андрія Дахнія «Свобода: учора, сьогодні, завтра»

  Зустріч заплановано за день до початку 25 Форуму видавців, фокусною темою якого цьогоріч оголосили «Ринок свободи».

  Про генеалогію ідеї свободи, рівні її здійснення, про свободу як тягар, про свободу у вимірі внутрішньому й зовнішньому, про свободу від і для, про свободу як властивість людини та необхідність як ознаку природи, про свободу та рабство, про свободу та відповідальність, про свободу волі й генетичну детермінованість, про свободу й сваволю, про нюанси відмінностей між liberty та freedom, про деякі інші речі довкола проблематики свободи йтиметься у лекції історика філософії Андрія Дахнія.

  Лекцію організовує Освітній центр з прав людини у Львові за підтримки National Democratic Institute (США) та Уряду Швеції.

  конференц-зал Центру міської історії (вул. Академіка Богомольця, 6)

Календар анонсів

пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
 
 
 
 
 
18
Останні новини
Залиште відгук