Азаров наказав іти у Митний союз

Віктор Павлик, 21 листопада 2013332021
Азаров наказав іти у Митний союз
фото zaxid.net
Микола Азаров

Кабінет Міністрів України ініціює створення тристоронньої комісії за участю Європейського Союзу та Російської Федерації.

Про це йдетьсь у тому ж самому розпорядженні Кабміну, яке декларує призупинення процесу підготовки до підписання угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.

Згідно з документом, тристороння комісія має зайнятися «опрацюванням комплексу питань, спрямованих на відновлення втрачених обсягів виробництва та напрямів торговельно-економічних відносин, розширення та сприяння міжнародній торгівлі, подальшу лібералізацію ринку, узгодження регуляторної бази для покращення умов провадження підприємницької діяльності».

Крім того, МЗС, Мінекономіки та Мінпромполітики доручено «відновити активний діалог із РФ та іншими країнами Митного союзу і державами-членами СНД щодо пожвавлення торговельно-економічних зв'язків з метою збереження та зміцнення спільними зусиллями економічного потенціалу держави».

Як інформував ZAXID.NET, сьогодні Верховна Рада України не підтримала жодного з семи проектів щодо лікування ув'язнених за кордоном. За прийняття за основу проекту Анжеліки Лабунської проголосували 194 депутати.

Нагадаємо, 28-29 листопада Україна і Європейський Союз на Вільнюському саміті планували підписати угоду про асоціацію і зону вільної торгівлі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 21

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук