Бойовики ОРДО дали гарантії безпеки для відновлення мобільного зв'язку «Vodafone-Україна»

Компанія готова відремонтувати обладнання нв території ОРДЛО

Представники не підконтрольних уряду окремих районів Донецької області (ОРДО) дали гарантії безпеки для ремонтних бригад, які мають відновити мобільний зв'язок у регіоні. Про це інформувала речниця другого президента України, представника країни в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

«Основне питання соціально-економічної підгрупи - відновлення мобільного зв'язку на території ОРДО. Під час засідання досягнуто згоди про необхідність відновлення лінії мобільного зв'язку, ОРДО запевнила в наданні гарантій безпеки для ремонтних бригад. Українська сторона надала такі гарантії ще 12 лютого 2018 року, інформацію про це було передано СММ ОБСЄ», - написала Дарка Оліфер на своїй сторінці у Facebook в середу ввечері 28 лютого.

За її словами, на засіданні підгрупи взяв участь представник компанії мобільного зв'язку «Vodafone-Україна», який наголосив, що компанія готова відремонтувати обладнання, розташоване на не підконтрольній Україні частині Донбасу. «Після виконання необхідних ремонтних робіт на пошкоджених об'єктах компанії, в разі необхідності, українська сторона готова розглянути питання щодо поліпшення якості роботи мереж на території ОРДЛО», - зазначила Оліфер.

Як повідомлялося, 11 січня відбулося повне припинення обслуговування абонентів українського оператора зв'язку «Vodafone-Україна» на всій території ОРДЛО через обрив оптоволоконного кабелю в районі села Оленівка Донецької області.

«Vodafone-Україна» 15 січня попросила доступ ремонтних бригад на НКТ для проведення робіт і з 19 січня відновив зв'язок в ОРЛО, тоді як в ОРДО, де доступ до ремонтних робіт не було надано, мобільний зв'язок «Vodafone-Україна» досі відсутній. 22 лютого сталася обрив волоконно-оптичної лінії, що забезпечує зв'язок на не підконтрольній Україні території Луганської області, й «Vodafone-Україна» припинив роботу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук