Брати Дубневичі програли суд львівським журналістам

СуспільствоО.П., 21 лютого 201719910

Львівський медіахолдинг «Західна інформаційна корпорація» (ZIK) виграв судову справу у ТОВ «Корпорації КРТ», до якої причетні депутати-бізнесмени брати Дубневичі. Про це повідомила ІА ZIK.

Судова справа братів Дубневичів проти журналістів тягнулась понад рік. Представники ТОВ «Корпорація КРТ» подали в суд на ZIK ще на початку 2016 року. Причиною позову стало журналістське розслідування «Конверт розпечатано» від 18 грудня 2015 року. У матеріалі були оприлюднені дані про причетність підприємств братів Дубневичів до роботи одного з великих «конвертаційних центрів» та вимивання з його допомогою з бюджету «Укрзалізниці» мільйонів гривень щороку.

Юристи Дубневичів вимагали у журналістів спростувати, нібито, неправдиві дані, а після відмови подали до суду. Господарський суд Львівської області прийняв рішення на користь ТОВ «Корпорація КРТ». Журналісти подали апеляцію, і у грудні 2016 року Львівський апеляційний господарський суд скасував рішення попередньої інстанції та відмовив в задоволенні позову «Корпорації КРТ» в повному обсязі.

21 лютого своє рішення у касаційному провадженні прийняв Вищий господарський суд України – ТОВ «Корпорації КРТ» відмовили у вимозі спростувати розслідування журналістів ІА ZIK.

Нагадаємо, власником телеканалу ZIK є бізнесмен Петро Димінський, який тільки нещодавно визнав, що він є його кінцевим бенефіцеаром.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук