Чеським ЗМІ дозволили публікувати матеріали прослуховування політиків

Світ2 серпня 20119950

Засоби масової інформації Чехії отримали можливість публікувати інформацію, отриману в результаті прослуховувань телефонів політиків, повідомляє в понеділок Чеське радіо.

Згідно з поправкою до Закону "Про охорону персональних даних", яка вступила в дію 1 серпня, чеські ЗМІ отримали можливість оприлюднити матеріали, отримані в результаті прослуховувань, в тому числі, прослуховування телефонних переговорів.

Оприлюднення цих відомостей вважається виправданим виключно у випадку так званого "громадського інтересу" і стосується, наприклад, злочинної діяльності чеських політиків та інших державних функціонерів.

При цьому, заборона на публікацію інформації, пов'язану з триваючим кримінальним розслідуванням принципово зберігається. Виняток допустимо тільки в тому випадку, якщо громадський інтерес переважає над принципом недоторканності приватного життя, зазначає Чеське радіо.

Дії ЗМІ, пов'язані з публікацією "прослушки", можуть бути оскаржені в суді. Згідно з поправкою до закону, остаточною інстанцією, яка оцінює мету, спосіб і результат подібних дій з боку преси, є виключно суд.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук