Депутати ВРУ дозволили безпритульним реєструватися за адресами соцзакладів

Подавати заяву бездомного щодо реєстрації місця перебування буде спеціалізована соціальна установа, де цій людині надають послуги

СуспільствоАндрій Стець, 12 грудня 20191180

Верховна Рада України на своєму засіданні у четвер, 12 грудня, дозволила безпритульним реєструвати своє місце проживання за адресою соціальних закладів, у яких вони отримають соціальну допомогу.

За законопроект №0932 «Про внесення змін до закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні (про надання притулку безпритульним особам)» проголосували 343 депутати, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Як повідомляється, реєстрація місця проживання або перебування бездомного може здійснюватися за адресою спеціалізованого соціального закладу, в якому людині надають послуги.

Подання заяви бездомної особи про реєстрацію місця проживання чи зняття з реєстрації здійснює соціальний заклад.

Як зазначив, представляючи законопроект, голова комітету з прав людини Дмитро Лубінець, запропоновані зміни спрямовані на захист прав найбільш незахищених верств населення: бездомних громадян, які не мають постійного місця проживання.

«На сьогодні бездомні громадяни, які проживають у соціальних закладах, фактично позбавлені права реєструвати місце проживання в цих закладах, де вони отримують соціальні послуги. Законопроект виправляє цю ситуацію і надає можливість надавати соціальні послуги найбільш вразливим верствам населення відповідно до закону», - сказав Лубінець.

У пояснювальній записці автори законопроекту зазначили, що ухвалення закону вдосконалить процедуру й умови надання адміністративних послуг бездомним.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук