Держдеп США звітує про релігійну дискримінацію в Україні

СвітМарта Кривецька, 22 травня 20136290
Держдеп США звітує про релігійну дискримінацію в Україні
фото zn.ua

В Україні існує дискримінація за ознаками релігійної приналежності. Про це йдеться в щорічному звіті Державного департаменту США про свободу віросповідання у світі за 2012 рік.

"Тенденція влади у сфері свободи віросповідання протягом року істотно не змінилася. Місцева влада часом приймає одну зі сторін у суперечках між релігійними групами", - йдеться у звіті.

Це стосується моментів, коли місцева влада стає на одну зі сторін у майнових суперечках, що стосуються власності релігійних громад. Також виникають труднощі при реєстрації нових релігійних громад в деяких регіонах України.

У звіті згадуються повідомлення про зловживання або соціальну нерівність за ознакою релігійної приналежності, переконань або практики. До них належать випадки нападів, антисемітизму, антимусульманської дискримінації та утисків деяких християнських конфесій. Були також повідомлення про вандалізм релігійної власності.

Нагадаємо, що Держдепартамент США здійснює аналіз фактів порушень та позитивних змін у релігійній свободі в різних країнах світу. Наявні тенденції у сфері забезпечення релігійної свободи узагальнюються в щорічних звітах, стають підставами для корекції зовнішньої політики з боку президента і державного секретаря США, а також для застосування санкцій щодо країн-порушників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук