Держцентр радіочастот очолив один з екс-керівників холдингу, до якого мав стосунок Порошенко

Генеральним директором Українського державного центру радіочастот (УДЦР) призначений Валентин Резніченко.

Про це йдеться в повідомленні прес-центру відомства.

Нового генерального директора підприємства представив колективу голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) Олександр Животовський вчора, 4 серпня.

Він зазначив, що перед фахівцями УДЦР і НКРЗІ поставлено чимало завдань з удосконалення і розвитку вітчизняної телекоміндустрії.

Резніченко, у свою чергу, наголосив, що серед найголовніших справ – реалізація виконання Указу президента України «Про забезпечення умов для впровадження сучасних телекомунікаційних технологій».

«Ніяких революцій не чекайте. Тільки еволюція. У цих питаннях ми будемо плідно працювати, будемо намагатися примножувати досягнення, привносячи щось нове, і, звичайно, використовувати набутий досвід», – запевнив Резніченко.

Валентин Резніченко працював раніше в Українському медіахолдингу. З березня 2003 року був віце-президентом UMH, співвласником радіогрупи, головою правління радіогрупи УМХ. Після завершення угоди з купівлі UMH Group Сергієм Курченком у Бориса Ложкіна у листопаді 2013 року був одним з кількох медіаменеджерів з команди Бориса Ложкіна, які залишилися працювати в UMH з новим власником Сергієм Курченком. Пішов з посади у травні цього року.

Раніше теперішній президент України Петро Порошенко мав певні частки у низці ЗМІ, які належать «Українському медіахолдингу». Серед ццих активів була також радіостанція «Ретро-FM», яку Порошенко створив спільно з УМХ  на базі «Радіо 5» – радіостанції, яка належала Порошенкові і входила в одну групу з «5 каналом».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук