Директор Львівського медіафоруму назвав заяву Артема Франкова примітивним сексистським випадом

Директор Львівського медіафоруму назвав заяву Артема Франкова примітивним сексистським випадом
фото Lviv Media Forum
Франков заявив, що жінка не може бути спортивною журналісткою, оскільки «у неї кожен місяць проблеми»

Директор Lviv Media Forum Остап Процик назвав заяву головного редактора журналу «Футбол» Артема Франкова про місце жінок у футбольній журналістиці примітивним сексистським випадом. Він також додав, що розуміє учасників дискусії, які покинули залу на знак протесту проти сексистських заяв Франкова.

«Заяви Артема Франкова на панелі «Футбольна журналістика» є примітивним сексистським випадом. Сподіваюсь, подібні дискримінаційні заяви (щодо статі, раси, націй, релігій і т.д.) у нас більше не повторяться. Я цілком розумію тих учасників дискусії, які покинули залу. Всі інші присутні на панелі (дискутанти, модератор та учасники) мали нагоду відреагувати так, як вважали за потрібне», - заявив, зокрема, Остап Процик у неділю ввечері.

Нагадаємо, що скандал з Артемом Франковим виник в суботу, 19 травня, під час дискусії про футбольну журналістику – після того, як одна зі слухачок запитала його про місце жінок у спортивній журналістиці.

«Артем Франков озвучив фразу, що жінка не може бути спортивною журналісткою, оскільки «у неї кожен місяць проблеми». Після цього в залі пролунало деяке обурення. Однак той не зупинився, вирішивши показати себе твердим мужиком, і видав абзац коментарів, що в жінки є своє місце на кухні і біля дітей, а якщо вона цим не займається, він її не поважає. Після цього із залу вийшли декілька учасниць. Я залишився і запитав, чи розуміє спікер, чому вони вийшли. Інша учасниця додала, що взагалі за такі висловлювання варто було б вибачитися. Один із спікерів віджартувався, мовляв, прошу пробачення у всіх жінок світу за всі свої висловлювання. Після цих слів вирішив вийти і я», – описав цей інцидент головний редактор українського порталу у Польщі Prostir.pl Ігор Ісаєв, який був слухачем цієї дискусії.

Організатори медіафоруму відразу відреагували на цей інцидент, заявивши, що не контролюють висловлювань запрошених спікерів, однак засуджують прояви дискримінації та приниження.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук