Для боротьби з гральним бізнесом поліція створила 715 мобільних груп
До теми
-
Поліція заявляє про закриття всіх гральних салонів. Давайте перевіримо.
Онлайн-карта нелегальних гральних салонів Львова ZAXID.NET - Прем'єр-міністр закликав українців розповідати про «непомічені» гральні автомати ZAXID.NET
- Поліція повідомила про закриття майже 5300 гральних закладів по всій країні ZAXID.NET
Національна поліція України створила 715 мобільних груп для боротьби з гральним бізнесом, зазначаючи, що буде жорстко реагувати на всі спроби відновити діяльність гральних закладів. Про це інформує прес-центр Нацполіції.
«Будь-які спроби власників грального бізнесу відновити незаконну діяльність поліція буде припиняти. Тому закликаємо ділків і осіб, які збираються здавати в оренду приміщення під підпільні гральні заклади, не порушувати норми чинного законодавства», – йдеться в повідомленні.
Станом на сьогодні у співпраці з представниками органів місцевого самоврядування відбувається демонтаж зовнішньої реклами гральних закладів.
Крім того, по всій території України працюють мобільні групи, які моніторять дотримання норм законодавства про заборону функціонування будь-яких гральних закладів.
«Зараз створено 715 мобільних груп, до складу яких входять працівники слідчих підрозділів, а також Департаменту стратегічних розслідувань. Мобільні групи постійно здійснюють моніторинг, а також превентивні заходи з виявлення незаконного грального бізнесу», – зазначили у відомстві.
У поліції також закликали громадян, які помітять, що гральні заклади функціонують, негайно повідомляти про це на лінію «102».
Зазначимо, що гральний бізнес де-юре заборонено в Україні з літа 2009 року. У жовтні 2019 року Кабінет Міністрів Олексія Гончарука зробив ще одну спробу легалізувати гральний бізнес, але Рада повернула законопроект на доопрацювання.
Після цього Кабмін своїм розпорядженням заборонив поширення грального бізнесу під виглядом державних лотерей. Зали з автоматами мали закритися з 16:00 20 грудня.