Для дитсадків Львова придбають нові меблі на ₴4,6 млн

Для дитсадків Львова придбають нові меблі на ₴4,6 млн
У Львові на придбання сучасних меблів для дитсадків витратять близкьо 4,6 млн грн

Районні відділи освіти проводять закупівлі меблів для дитячих садків міста. Загалом на це витратять близько 4,58 млн грн.

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів уже придбав дитячі шафки у роздягальні, меблеві стінки, стелажі для іграшок, шафи для посібників на загальну суму 643,5 тис грн. Про це йдеться в інформації у системі публічних закупівель Prozzoro. Підприємець Дмитро Колодко, який переміг у закупівлі, має завезти меблі у дитсадки до 1 вересня 2018 року.

Крім цього цей відділ освіти придбав 73 одноярусні дитячі ліжка, 89 двоярусних та 4 триярусні ліжка, дитячі стільці, лавки та столи різної конфігурації на загальну суму 1,129 млн грн. Підприємець Василь Болцун має завезти меблі у дитсадки до 1 вересня 2018 року.

Відділ освіти Галицького та Франківського районів також проводить тендер щодо закупівлі меблів у дитсадки. За 1,27 млн грн мають намір придбати кілька стінок для кухонь, дитячі меблеві стінки, книжкові шафи, дитячі шафи у роздягальні, а також 157 триярусних ліжок та 71 двоярусне ліжко.

В аукціоні, який відбувся 23 липня, змагалося двоє учасників: ПП «Максіма» та ТОВ «Міленіум плюс БК». Пропозиція останнього у 1,266 млн грн виявилася дешевшою, зараз компанія очікує рішення замовника.

Також цей відділ освіти має намір придбати стільці, лавки та столи різної конфігурації. У відповідному аукціоні змагалися ті ж підприємці, що й у попередній закупівлі. Пропозиція ТОВ «Міленіум плюс БК» у 309 тис. грн виявилася дешевшою, і компанія зараз очікує рішення замовника.

Відділ освіти Сихівського та Личаківського районів 20 липня оголосив про закупівлю 588 дитячок ліжок із матрасами зі стартовою ціною у понад 1 млн грн. Також цей відділ освіти має намір витратити 125 тис. грн на придбання 88 комплектів дитячих столиків зі стільцями і 110 тис. грн на 300 дитячих стільчиків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук