Для пацієнтів львівського ОХМАТДИТу провели майстер-клас з виготовлення листівок

СуспільствоО.П., 24 лютого 20171570

У понеділок, 20 лютого, у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» провели майстер-клас «Подих весни»: діти разом з мистецькою студією Art Prostir виготовляти листівки, прикрашені паперовими квітами.

«Для мене, і я переконана, що для діток, таке проведення часу – суцільне задоволення. Насамперед, що ми хочемо до них донести – трохи більше щастя, адже тут, у лікарні, їм це дуже потрібно. А найбільша винагорода для мене – це радість в очах дітей», – розповідає наставниця дітей Уляна Дорош.

Діти змогли попрацювати із листівками та згодом подарувати їх своїм рідним

За словами психолога лікарні пані Христини, такі заняття не лише полегшують перебування діток у лікарні, але й сприяють їхньому розвитку. Організатори акції обіцяють, що і надалі будуть опікуватися дітками, які перебувають на лікуванні в «ОХМАТДИТі».

Організатори заходу заохочують небайдужих долучатись до роботи з дітьми - щоби й надалі проводити подібні зустрічі

Майстер-клас відбувся у нещодавно відремонтованій їдальні/навчальні «ОХМАТДИТу». За словами працівників лікарні, перебування у гарному яскравому приміщенні їдальні вже піднімає настрій – не лише малечі, але й їхнім батькам та медперсоналу.

Свіжим ремонтом лікарня завдячує Львівському будівельному холдингу

«Ми дуже вдячні усім благодійникам, зокрема Львівському будівельному холдингу, який вклав у ремонт цього приміщення понад сто тисяч гривень, а ще закупив для нас рулонні штори вартістю понад шість тисяч гривень на вікна їдальні/навчальні. Ми хочемо закликати інших добрих людей долучатися і допомогти нам створити для наших маленьких пацієнтів чергове свято. До речі, зараз маємо потребу в шахах та шашках, бо це також гарний спосіб для наших підопічних відволіктися від лікувального процесу», – розповідає асистентка кафедри пропедевтики педіатрії та медичної генетики ЛНМУ ім. Д. Галицького Андріана Мальська.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук