Дві журналістки знайшли оригінальний спосіб донести до світу інформацію про війну в Україні

Дівчата сподіваються, що їхні листівки нададуть війні в Україні людського обличчя

Щоб привернути увагу до подій в Україні, англійка Анастасія Тейлор-Лінд і журналістка з Донецька Аліса Сопова розсилають в довільному порядку по земній кулі листівки з іменами загиблих на Донбасі українських захисників і мирних жителів, датою та місцем їх смерті.

Як повідомило агентство Associated Press, дівчата сподіваються, що їхні листівки нададуть війні в Україні людського обличчя. «Більшість листівок виражають прості почуття: Хочу, щоб ти був тут», – йдеться в статті.

«Я хотіла, щоб люди мали більше особистого ставлення до конфлікту», – сказала відряджена до України фотокореспондент National Geographic Тейлор-Лінд, якій подібна ідея прийшла в голову, коли вона перебувала у поштовому відділенні одного з міст Донбасу.

Незважаючи на те, що останнім часом обстріли скоротилися, Тейлор-Лінд вважає за необхідне зберегти живими спогади про тих, хто загинув по обидві сторони лінії розмежування.

Влітку 2015 року Тейлор-Лінд замовила 1000 листівок і почала відправляти їх людям по всьому світу, яких вона раніше ніколи не зустрічала. Деякі з них були обрані випадковим чином, інші відгукнулися на її розпливчасту пропозицію в соціальних медіа.

«Війна в Україні – це не щось, що сталося, а потім просто пішло. Вона торкнулася життя й джерел існування мільйонів людей», – сказала вона.

Дівчина розповіла, що люди реагували на отримання листівок по-різному: відчуваючи гнів, шок, розгубленість і смуток. Деякі з одержувачів, отримавши листівку із штемпелем з України, турбувалися, чи не втратив хтось із сім’ї друга. Потім вони ділилися своїми думками в соцмережах, використовуючи хештеги #WelcomeToDonetsk і #WarIsPersonal.

На сьогодні Тейлор-Лінд і Сопова розіслали понад 2000 листівок людям в 60 країнах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук