Двоє поляків стверджують, що знайшли легендарний потяг з нацистським золотом

СвітЛюбко Петренко, 19 серпня 201527470
Двоє поляків стверджують, що знайшли легендарний потяг з нацистським золотом
Золоті перстені, відібрані нацистами у в'язнів концтаборів

Двоє поляків заявили,що їм вдалося знайти легендарний вроцлавський потяг з нацистським золотом. Як повідомляє польський телеканал TVN24, вони повідомили про свою знахідку представників місцевої влади.

Зі своєю заявою двоє чоловіків за посередництва юридичної фірми звернулися до повітового староства у Валбжіху, що у Нижньосілезькому воєводстві. Вони вимагають за інформацію про місцезнаходження «золотого потягу» 10 відсотків від вартості скарбу.  

Мова йде про потяг з найрізноманітнішими коштовностями, який нібито виїхав з Вроцлава у травні 1945 року перед самим захопленням міста Червоною армією. Згідно з місцевою легендою, цей потяг міг бути захованим у якомусь таємному тунелі на таємній залізничній гілці.

Тим часом більшість істориків заперечують саму можливість існування такого потяга. Бо хоча Вроцлав тримав оборону від Червоної армії аж до шостого травня 1945 року, місто ще з лютого того року перебувало в щільній облозі вояків Першого Українського фронту під командуванням маршала Івана Конєва. З того часу й аж до здачі міста Вроцлав мав лише повітряне сполучення з рештою Німеччини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук