Генштаб ЗСУ планує співпрацювати з громадськими організаціями учасників АТО, - Муженко

Генштаб співпрацюватиме з організаціями учасників АТО, які сприяють зміцненню оборони України

Генеральний штаб Збройних Сил України готовий підтримати громадські організації учасників АТО, які налаштовані на конструктивну співпрацю задля зміцнення обороноздатності країни. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міноборони.

Як зазначають, таку позицію озвучив у п'ятницю в рамках круглого столу за участю представників громадських організацій, які об'єднують учасників і ветеранів АТО, начальник Генерального штабу - головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко. «Створення потужної системи територіальної оборони, оптимізація діяльності її структури й підготовки завжди залишаються серед головних пріоритетів Збройних Сил України. В цих питаннях, які тісно пов’язані також із підготовкою кадрового резерву для Збройних Сил, ми розраховуємо на сприяння з боку учасників АТО та створених ними громадських організацій, які справді налаштовані на співпрацю», - зазначив Муженко.

Він окремо зауважив, що ЗСУ залишаються поза політикою, цього принципу мають дотримуватися і громадські організації учасників АТО, які хотіли б співпрацювати зі ЗСУ. «Вони не повинні дозволяти політичним силам різного ґатунку використовувати себе як фактор дестабілізації держави», – наголошується в повідомленні.

Віктор Муженко відзначив, що зараз громадські організації учасників АТО відіграють важливу роль у військово-патріотичному вихованні молоді та в опануванні базовими військовими навичками. На його думку, ще однією функцією, яку можуть узяти на себе громадські організації учасників АТО - згуртувати навколо себе цивільних осіб, які з певних причин не можуть стати на військовий облік, але хотіли би брати участь у захисті країни.

«Організація системи військової підготовки для таких громадян є важливою функцією громадських організацій, за сприяння військових комісаріатів», - зазначив головнокомандувач ЗСУ.

Нагадаємо, у січні повідомлялося, що в Генеральному штабі ЗСУ запрацювала Рада резервістів, яка виконуватиме функції колективного дорадчого органу при Генштабі. Завдяки створенню цієї Ради резервісти зможуть напряму надавати свої пропозиції до керівництва ЗСУ, надати допомогу в опрацюванні законодавчих ініціатив та просто просувати саму ідею служби у резерві як інструмент посилення обороноздатності країни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук