Глава УАПЦ: Бог не в силі, а в правді

Христина Нога, 7 січня 20146840
Митрополит Мефодій

У своєму різдвяному посланні глава Української автокефальної православної церкви митрополит Мефодій закликав просити Господа про єдність церкви і держави, а також про мир, спокій і злагоду в Україні.

«Ціну миру єднання з Богом найкраще пізнаємо в найбільш динамічні періоди людської історії та нашого приватного життя. Такі, як сучасна доба, доба суспільних змін і політичних протистоянь. Як бракує нам у ці часи спокою, певності в завтрашньому дні, почуття захищеності! І як легко стати жертвою примарних обіцянок. Церква Христова є єдиною правдивою дорогою до Бога», - йдеться у посланні.

Митрополит Мефодій зазначає, що Бог не в силі, а в правді: «Світ зі своїми спокусами, принадами і силою зла, котре полює та чатує на нас кожен день, не даючи свободи, ніби мотузка на шиї в’язня, намагається нас обмежити, і лише добрий християнин, який знає правду Божу, не кориться силі зла, а стоїть як мужній воїн, знаючи, що смерть духовна є більшою за земну, та відкриває двері до зустрічі з Богом».

«Месія народився у далекому Вифлеємі, Він нині повинен народитися у серці і душі кожного віруючого. Наш український народ, незважаючи на десятиліття нищення церкви безбожною владою, все таки зберіг той дорогоцінний скарб – віру у Бога. Тому закликаю Вас, не нехтувати Божою ласкою, постійно пам’ятати про Божу присутність між нами, молитися і просити Господа про те, щоб змилувався над нашим українським народом, над кожним із нас. Просити Його про єдність церкви і держави, про мир, спокій і злагоду в Україні», - сказано у посланні.

Відтак предстоятель УАПЦ побажав, аби новонароджений Спаситель приніс у наші домівки радість спасіння: «Нехай наступний рік буде роком Божого благовоління до нас».

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук