Хакери опублікували план помічника Путіна по дестабілізації ситуації в Україні

Українські хакери отримали доступ до електронного листування помічника президента РФ

СуспільствоАндрій Стець, 24 жовтня 201624170
Владислава Суркова називають куратором терористів «ДНР» та «ЛНР» та одним із ідеологів війни з Україною

Група українських хакерів «Кіберхунта» зламала електронну пошту помічника президента РФ Володимира Путіна Владислава Суркова.

«Ми, українські патріоти «КіберХунта», сьогодні отримали доступ і повністю контролюємо листування одного з поштовиків ворога України В. Суркова», – йдеться у повідомленні на сайті групи.

Достовірність документів, які оприлюднені хакерами, підтвердив радник голови МВС Антон Геращенко.

Також у «Кіберхунті» зазначили, що зараз аналізують фрагменти листування Суркова з його помічником Карповим,  який для конспірації підписує документи псевдонімом «Павлов Микола Миколайович».

«У його пошті нами знайдені злочинні плани Путіна і його поплічників  з продовження захоплення українських територій на західній Україні, в тому числі плани з дестабілізації політичного життя в Україні і проведення дострокових парламентських виборів», – йдеться у повідомленні.

Хакери виклали на сайті відскановані копії документів, у яких, зокрема, викладаються «невідкладні комплексні заходи» щодо дестабілізації політичного життя в Україні.

«Досягнення викладених цілей передбачає забезпечення в найкоротші терміни заходів щодо дестабілізації політичного життя на Україні, наслідком чого повинні відбутися дострокові парламентські та президентські вибори. Найбільш сприятливий період для реалізації розробленого комплексу заходів листопад 2016 - березень 2017», – йдеться в опублікованому документі.

Крім того, в документі йдеться про необхідність провести переговори із «лідерами української опозиції»: «Опозиційним блоком», Радикальної партією Ляшка, «Батьківщиною» і окремими народними депутатами.
«Предмет обговорення - активізація протестного руху з початком осіннього політичного періоду та опалювального сезону», - наголошується в документі.

При цьому «наголос» пропонується зробити на «Батьківщину», з огляду на «розгалужену мережу партійних осередків, рівень народної підтримки і наявність необхідної матеріальної бази».

Хакери також опублікували план «конкретних заходів щодо просування федерального статусу Закарпатської області».

«Як можна побачити з отриманих нами документів Сурков не має наміру зупиняти діяльність по ліквідації нашої держави і обговорює черговий план кривавого перевороту. При цьому Сурков використовує пошту [email protected], а його васал Карпов - [email protected] Сьогодні ми робимо першу публікацію про спробу Суркова взяти реванш після провалу Новоросії. Далі чекайте продовження і аналітику підкріплену архівом листування», – йдеться у повідомленні «КіберХунти».

Нагадаємо, Владислава Суркова називають куратором терористів «ДНР» та «ЛНР» та одним із ідеологів війни з Україною.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук