Колективу львівського «ОХМАТДИТу» представили нового головного лікаря

У планах – оновити хірургію, щоб діти лікувалися у Львові, а не за кордоном

СуспільствоОксана Сенишин, 3 червня 2016, 12:17 2395 0

Сьогодні, 3 червня, у Львові колективу дитячої лікарні «ОХМАТДИТ» представили нового керівника Мар’яну Возницю. «Щоб діти лікувалися у Львові, а не виїжджали за кордон» – з такою програмою вона перемогла на посаду головного лікаря лікарні.

Мар’яна Возниця працює в Обласній дитячій клінічній лікарні понад 16 років. Починала як лікар-невролог, працювала у відділенні патології недоношених дітей, поєднуючи роботу і в Обласній клінічній лікарні для дорослих, вела медичні блоги. Тепер під її опікою на п'ять років буде «ОХМАТДИТ» з понад двадцятьма відділеннями. Головний лікар хоче оновити інтенсивну терапію, організувати діагностику малюків відразу у приймальному відділенні, а також покращити хірургію новонароджених.

«Хочу, щоб ми могли надавати допомогу більшості дітей. Тоді малюки не будуть їздити в Київ, не будуть їздити за кордон. Зараз є серйозне питання щодо трансплантології на законодавчому рівні. Тож поки що виходить, що дуже багато клінік "знизу" готові робити певні речі, але немає законодавчої бази. Відповідно, немає закону – немає коштів. Тож ми віримо, що своїми зусиллями "знизу" будемо готові до змін», – зазначила головний лікар «ОХМАТДИТу» Мар'яна Возниця.

«Її програма в тому, щоб розширюватися, запрошувати інвесторів, щоби тут всі працювали. І відчули, що майбутнє – окрім тих, хто працює і надає медичну функцію – залежить і від суспільства, яке має зрозуміти, що повинне себе берегти», – сказав голова постійної комісії з питань охорони здоров'я облради Михайло Гичка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук